Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ
Články

Ako použiť arganový olej na vlasy

10. 4. 2019

Každý z nás už počul o argánový olej, a to, že získal celosvetovú obľubu, je známy fakt. Ako ale správne využiť arganový olej, aby sme z neho čo najviac vyťažili? Táto vitamínová bomba, nabitá antioxidanty, sa totiž dá využiť rôznymi spôsobmi. Vďaka svojej hydratáciu, ho môžeme využiť napríklad na vlasy a to hneď niekoľkými spôsobmi.

 

Arganový olej ako maska na vlasy

Rozštiepené končeky či poškodené vlasy trápia snáď každú druhú dievča / ženu. S arganovým olejom, môžete docieliť viditeľného zlepšenia a to za relatívne krátku dobu. Jeho použitie je jednoduché, ak chcete vlasy hĺbkovo ošetriť, tak tu pomôže celkový zábal na vlasy. Naneste potrebné množstvo arganového oleja na ruky, zahrejte a jemne vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy potom zabaľte do uteráka, nechajte pôsobiť aspoň hodinu. Potom vlasy dôkladne umyte šampónom.

 

Arganový olej ako kondicionér

Ďalší spôsob je nanášanie na končeky vlasov. Postup je opäť jednoduchý, do navlhčených vlasov vmasírujte malé množstvo oleja, nechajte pôsobiť až pol hodiny a potom dôkladne vlasy umyte.

 

Arganový olej jako dlouhodobý pomocník

Arganový olej lze používat pravidelně a dlouhodobě. Pokud Vás trápí lámavost a suchost vlasů, arganový olej používejte jednou až dvakrát týdně, přes noc. Nakapejte několik kapek arganového oleje, rozehřejte a vmasírujte do vlasů, vezměte koupací čepici a nechte působit přes noc. Ráno klasicky hlavu pečlivě umýjte.

 

Mohlo by se vám líbit

Garancia doručenie do Vianoc
Garancia doručenie do Vianoc
15. 12. 2019
Venujeme 10 mobilných telefónov
Venujeme 10 mobilných telefónov
9. 12. 2019
Venira drink u BeautyByKatty
Venira drink u BeautyByKatty
18. 11. 2019
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2020