zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie
Články

COVID-19, ako fungujeme vo Venire

15. 3. 2020

 

Vážení zákaznici a rodino Venira,

nadväzujeme na aktuálne dianie na Slovensku, v Českej republike a v podstate na celom svete kvôli koronavírusu COVID-19. Na sociálnych sieťach sa nám množia otázky, či stále odosielame objednávky, či fungujú všetci dopravcovia, či máme dostatok produktov skladom a ďalšie. Preto sme sa rozhodli spísať tento článok, ktorý budeme neustále aktulizovat a kde sa pokúsime zhrnúť tie najdôležitejšie body pre nás všetkých.

 

1 FUNGUJEME STÁLE NA 100%

Časť tímu pracuje v prostredí svojich domovov, naše expedície však funguje stále rovnako a objednávky odosielame každý pracovný deň. Nemusíte sa tak báť, že by v tomto smere došlo k nejakému zdržania. Musíme takisto aj metaforicky zaklopať na drevo, nikto od nás v tíme nie je chorý!

 

2 MÁME DOSTATOČNÚ ZÁSOBU

Urobili sme dostatočnú zásobu a všetky naše produkty máme na sklade v niekoľkými tisíckami kusoch v Českej republike. Môžete si objednávať úplne rovnako, ako ste zvyknutí, všetko doručíme v klasických termínoch a nehrozí to, že by niečo bolo vypredané.

 

3 DOPRAVCAMI TIEŽ FUNGUJÚ

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by niektorý z našich dopravcov mal obmedzený režim, alebo mal problém vaše balíky doručovať. Ak by sa niečo zmenilo, dáme vám to v dostatočnom predstihu vedieť.

 

4 MÁME DOPRAVU ZADARMO A DARČEK KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

Rozhodli sme sa, že až do 23. 3. 2020 budeme mať akciu s dopravou a darčeky zadarmo ku každej objednávke, nech si môžete nielen nakúpiť z pohodlia vašich domovov, ale nech vám to aj ,, trošku ,, spríjemníme.

AKTUALIZÁCIA: AKCIU PREDLŽUJEME A DOPRAVU ZADARMO A DARČEK K OBJEDNÁVKE PLATÍ AŽ DO KONCA MESIACA MARCA.

 

Ak by vás čokoľvek zaujímalo, neváhajte sa na nás obrátiť na socálních sieťach (Facebook, Instagram) alebo na e-maile info@veniraofficial.sk, kedy sa budeme snažiť čo najskôr odpovedať.

 

Všetkým prajeme veľa síl a zdravia, situáciu určite všetci zvládneme a snáď nebude dlho trvať a všetko sa vráti do starých koľají!

VENIRA

Mohlo by se vám líbit

Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
2. 8. 2021
Poďme sa opaľovať!
Poďme sa opaľovať!
26. 7. 2021
Povedzte tukovým bunkám NIE!
Povedzte tukovým bunkám NIE!
11. 7. 2021
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2021