zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie
Články

Súťaž o lipozomálny vitamín C - Posilnite svoju imunitu na maximum

14. 10. 2020

Imunita. Dôležitý obranný štít pre naše telo. Imunitný systém nás chráni pred baktériami, vírusmi a rôznym nachladnutím. Teraz, keď prišiel jeseň a teploty vonku prudko klesli, je potrebné doplniť všetky vitamíny, ktoré imunitu posilňujú. Sú to predovšetkým potraviny a doplnky stravy bohatej na vitamín C. Bohužiaľ v citrusových plodoch ako je citrón, pomaranč, ananás atď. Nájdeme len malé množstvo "céčka".

 

Preto odporúčame užívať PRÍRODNÉ doplnky stravy, ktoré ukrývajú potrebnú dennú dávku v kapsuliach. Konkrétne u nášho lipozomálneho vitamínu C stačí užívať len 2 kapsule denne pre splnenie dennej potrebnej dávky céčka. A prečo lipozomálny? Pretože je jednou z najlepšie vstrebateľných foriem vitamínu C. Jeho vstrebateľnosť sa pohybuje až okolo 90%, klasická forma vitamínu C má svoju vstrebateľnosť iba 20%. Vitamín C sa postupne v priebehu niekoľkých hodín uvoľňuje z lipozómového a vďaka tejto forme putuje Vitamín C priamo do krvi. Vitamín C je jeden z najdôležitejších vitamínov pre náš organizmus. Posilňuje imunitu, prispieva k normálnej funkcii nervovej sústavy a tiež chráni naše bunky pred oxidatívnym stresom. Okrem toho sa podieľa na znížení vyčerpania a únavy.

 

My sme si pre vás pripravili súťaž o 3 balenia Venira lipozomálneho Vitamínu C. Súťažiť môžete na našich sociálnych sieťach na Facebooku a Instagramu. Vyberieme celkom 6 výhercov, 3 na každej sieti. A aké sú podmienky? Do komentáre stačí napísať slovo VENIRA. Už teraz sa tešíme, až urobíme niekomu z vás radosť. Súťaž ukončíme v nedeľu 18.10.2020.

 

Prajeme veľa šťastia!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

Mohlo by se vám líbit

Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
2. 8. 2021
Poďme sa opaľovať!
Poďme sa opaľovať!
26. 7. 2021
Povedzte tukovým bunkám NIE!
Povedzte tukovým bunkám NIE!
11. 7. 2021
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2021