zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie
Články

Ten najlepší darček pod stromček? Krása a zdravie od Veniry

10. 12. 2020

Po roku opäť nastalo to najkrajšie obdobie v roku. Vianoce. Sviatky pokoja a pohody. Alebo nie? Pre niekoho môže byť naozaj ťažké vybrať tie správne darčeky pre svojich blízkych. Tiež si každoročne lámete hlavu s tým, čo darovať najbližším pod stromček? My vám tento rok poradíme, koho a čím prekvapiť. Darujte ten najkrajší darček - krásu a zdravie.

 

 

Pre babičku

Venira kolagenové drinky

Babičku iste poteší, keď ju darujete Venira kolagén, ktorý pomáha v boji proti starnutiu, proti vráskam, kĺbom a zlepšuje tiež imunitu a celkovú regeneráciu. A to všetko vďaka obsahu 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a ďalších 8 účinných látok. Bez cukru, lepku, laktózy a pridanej chémie! Kolagén máme v 7 rôznych príchutiach, keď dvaja kolagény ponúkame v sáčkoch a 5 príchuťou kolagénu sú v dózach. Všetky balenia kolagénu sú na 30 dní.

 

Prečo užívať Venira kolagénový drink?

- jedinečný beauty nápoj s obsahom prémiového hydrolyzovaného kolagénu, skvele chutí

- unikátne zloženie s veľkým obsahom kolagénu

- prispieva k prirodzenému stavu pokožky, nechtov a vlasov

- priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- napomáha zlepšovať pružnosť pokožky, vyhladenie a zjemnenie vrások

- je bez cukru, takže sa môže piť aj v diétach

 

 

Pre mamičku

Venira beauty bag

Mamičku určite potešíte našim beauty bagom. Môžete ju vybrať jeden z troch, ktorý máme na webe a každý z nich obsahuje iné produkty. Beauty bag obsahuje náš TOP produkt kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Ďalej jahodový kolagénový drink a šampón buď na podporu rastu vlasov alebo proti vypadávaniu vlasov. Jeden beauty bag potom obsahuje iba naše šampóny - šampón pre podporu rastu vlasov, proti vypadávaniu vlasov a pre suché a poškodené vlasy. Tak ktorý svoje mamičke vyberiete?

 

Čo obsahujú naše beauty bagy?

Beauty bag 1: Kapsule pre vlasy, kolagénový drink, šampón proti vypadávaniu vlasov

Beauty bag 2: Kapsule pre vlasy, kolagénový drink, šampón pre podporu rastu vlasov

Beauty bag 3: Šampón pre podporu rastu, proti vypadávaniu a pre suché a poškodené vlasy

 

Naše beauty bagy práve teraz navyše Zika s hrebeňom a dvoma vzorčeky kolagénových drinkov zadarmo.

 

 

Pre priateľku

Venira kapslu pre vlasy, nechty a pleť


Vašu priateľku by určite potešil jeden z našich najlepších produktov. Tým sú kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Tie si získali už cez 240 našich zákazníčok a všetky sú moc spokojné. Pri všetkých zákazníčok boli poznať po užívaní kapsúl viditeľné výsledky. Kapsule nabízíma v kúre na 40, 80 alebo 120 dní.

 

Venira pomáha s týmito problémami

Pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov - vypadávanie, rozštiepené končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy poničené zlou úpravou, a pod.

Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, pupienky, a pod.

Celkovými problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia

Problémy s vlasmi, nechty a pleťou spôsobené stresom

 

 

Pre kamarátku

Venira pre vlasy, nechty a pleť vo forme kociek

Stavíme sa, že kocky na vlasy vašu kamarátku rozhodne poteší. Máme ich v 4 rôznych príchutiach. Majú podobné zloženie ako naša kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť. Tieto cmúľanie tablety sú úplne bez cukru a ich užívanie si vychutnáte.

 

Venira pre vlasy, nechty a pleť vo forme kostičiek sú cmúľanie tablety, ktoré podporujú rast, lesk a celkové zdravie vlasov. Prispievajú k zdravým a pevným nechtom a ku krásnej a zdravej pleti.

 

Hlavné dôležitou ingredienciou je aktívna látka kolagén, ktorá v kombinácii s vitamínmi (vitamín B5, C, D3, E, biotínom), medi, zinkom prispievajú k pevnosti, pružnosti, vzhľadu a celkovej kvalite pokožky, rovnako ako zdravému stavu nechtov a podporujúce rast, lesk a celkové zdravie vlasov.

 

Balenie obsahuje 120 kociek bez cukru.

 

 

Pre manžela

Venira magnézium

Magnesium. Jeden z najviac dôležitých minerálov pre celé telo. Týmto darčekom rozhodne potešíte nielen svojho manžela. Magnézium okrem iného prispieva k správnej funkcii psychiky. A že to je niekedy s nami babami o nervy, že? Venira magnézium je v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka, čo je po užívaní poznať na psychickom aj fyzickom stave človeka.

 

Venira magnézium

Horčík s najlepšou vstrebateľnosťou na trhu. Je nepostrádateľnou súčasťou každej bunky ľudského tela a využijú ho ako svaly, tak i náš mozog.

V ľudskom organizmus je spúšťačom viac ako 300 biochemických procesov. Pomáha znižovať únavu a stres, posilňuje nervový systém, napomáha k sústredeniu a k celkovej psychickej pohode. Je vhodný proti svalovým kŕčom a dokonca môže pomôcť s nespavosťou.

U Venira magnézia (vo forme bisglycinátu horečnatého) sa vstrebateľnosť pohybuje okolo 80%.

 

 

 

Pre priateľa

Venira multivitamín

Zdravie na prvý mieste. Vždy. Preto je Venira multivitamín skvelým darčekom pre priateľa, ale vlastne aj pre kohokoľvek iného. Venire multivitamín obsahuje tie najlepšie látky v tých najlepších formách a jeho zloženie je naozaj komplexný tak, aby prispieval k psychickému aj fyzickému zdraviu.

 

Tento multivitamín obsahuje neuveriteľných 31 účinných látok! A ponúka tak širokú škálu vitamínov a minerálov pre vaše zdravie, imunitu a energiu.

 

Posilnite svoju imunitu na maximum a chráňte sa pred nežiaducim nachladnutím a vírusy.

Venira multivitamín je určený pre všetky ženy aj mužov, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie, imunitu a energiu. Obsahuje široké spektrum tých najlepších foriem vitamínov a minerálov. Multivitamín je doplnok stravy, ktorý by sme mali užívať na dennej báze

 

Mohlo by se vám líbit

Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
2. 8. 2021
Poďme sa opaľovať!
Poďme sa opaľovať!
26. 7. 2021
Povedzte tukovým bunkám NIE!
Povedzte tukovým bunkám NIE!
11. 7. 2021
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2021