zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Dodanie

Vývoj, testovanie a výroba Veniry prebieha na území Českej republiky, preto máme aj všetky zásoby na sklade a každú objednávku na Slovensko odosielame obratom, ako najrýchlejšie je to možné - vybrať si môžete z dopravcov Slovenská pošta, Slovak parcel service alebo Zásielkovňa.

 

Výpočet možností, kedy Vám Veniru doručíme:

 

Dodanie pri objednávke do 12:00: (na produkte vždy uvidíte konkrétny dátum)

Ak objednáte v pondelok až štvrtok do 12:00 a vyberiete si platbu na dobierku, kartou (a zaplatíte obratom), alebo rýchlym bankovým prevodom (a zaplatíte obratom), tovar vám odošleme ešte ten istý deň! Tešiť sa na neho tak môžete do dvoch pracovných dní.

 

Dodanie pri objednávke po 12:00: (na produkte vždy uvidíte konkrétny dátum)

Ak objednáte v pondelok až štvrtok po 12:00 a vyberiete si platbu na dobierku, kartou (a zaplatíte obratom), alebo rýchlym bankovým prevodom (a zaplatíte obratom), tovar vám odošleme nasledujúci pracovný deň! U doby dodania uvidíte dátum, v aký deň by vám Venira mala prísť.

 

Objednávky uskutočnené v piatok do 12:00

V prípade, že objednáte v piatok do 12:00 a vyberiete si platbu na dobierku, kartou (a zaplatíte obratom), alebo rýchlym bankovým prevodom (a zaplatíte obratom), tovar vám odošleme ešte ten istý deň! Tešiť sa na neho tak môžete ihneď v utorok.

 

Objednávky uskutočnené v piatok po 12:00, sobotu a nedeľu

V prípade, že objednáte v piatok, sobotu a nedeľu a vyberiete si platbu na dobierku, kartou (a zaplatíte obratom), alebo rýchlym bankovým prevodom (a zaplatíte obratom), tovar vám odošleme v prvý možný pracovný deň, teda v pondelok.

 

Objednávky uskutočnené počas štátnych sviatkov

V prípade, že si u nás objednáte v niektorý zo štátnych sviatkov, Vašu objednávku pripravíme a odošleme prvý nasledujúci pracovný deň.

Veniraofficial.sk | © 2021