zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Doprava a platba

Doprava

Buďte pánmi svojho času a vyberte si presne tú dopravu, ktorá je pre Vás najideálnejší. Tovar Vám doručíme priamo až k vám domov, alebo na niektoré z viac ako 7 000 výdajných miest Zasialkovne po celom Slovensku a Českej republike.

Ak by ste chceli naše produkty doručiť aj do inej krajiny, ako je Slovenská a Česká republika, kontaktujte nás na e-mail info@veniraofficial.sk, kedy sa s Vami individuálne dohodneme.

 

Zobraziť produkty >

 

  DOPRAVCA PRE SR   Pri nákupe do 60 €  Pri nákupe nad 60 € 
Zásielkovňa 3,00 € zadarmo
Slovak parcel service 3,59 € zadarmo
Slovenská pošta 3,59 € zadarmo

 


V rámci dopravy vám garantujeme:
– doručenie do dvoch pracovných dní v prípade prijatia objednávky do 12:00 a platbe kartou, rýchlym bankovým prevodom, alebo na dobierku (nevzťahuje sa na objednávky prijaté v piatok a sobotu)
– oznámenie o doručovaní zásielky na váš e-mail
– v prípade neúspešného doručenia zanechá kuriér na mieste ,,Oznámenie o neúspešnom pokuse doručenia,, a táto informácia Vám bude takisto zaslaná na e-mail alebo SMS

 

 

Platba

Platiť môžete nasledujúcimi spôsobmi:

 

Platba na dobierku

Objednajte a zaplaťte až pri prevzatí! Pokiaľ si zvolíte spôsob platby na dobierku, zaplatíte tovar pracovníkovi prepravnej spoločnosti až pri jeho prevzatí. Zaplatiť môžete ako v hotovosti, tak i kartou - podľa možnosti dopravcu. Dobierka je spoplatnená čiastkou 1,19 € na Slovensko a sumou 30 Kč do Českej republiky.

 

Platba kartou 

Jedná sa o rýchlu on-line platbu, kedy po odoslaní objednávky budete presmerovaný do zabezpečeného rozhrania, kde tuto platbu autorizujete. Peniaze nám sú pripísané do niekoľkých minút a zásielku Vám tak ihneď odošleme! Spôsob tejto platby je zadarmo a plne ju odporúčame!

 

Platba rýchlym bankovým prevodom

Jedná sa o rýchlu on-line platbu, kedy po odoslaní objednávky budete presmerovaný do zabezpečeného rozhrania Vami vybrané banky, kde tuto platbu autorizujete. Peniaze nám sú pripísané do niekoľkých minút a zásielku Vám ihneď odošleme! Spôsob tejto platby je zadarmo a plne ju odporúčame! 

Na Slovensku v spolupráci so spoločnosťou GoPay ponúkame možnosť platiť rýchlym bankovým prevodom u nasledujúcich bánk: BKS Bank, Citi Bank, ČSOB, Fio, ING, J & T Bank, mBank, Oberbank, OTP Bank, Poštová banka, Tatra banka, Privat banka, Prima banka, UniCredit Bank, Sberbank, slovenský sporiteľňa, VÚB Bank a ďalších.

V Českej republike v spolupráci so spoločnosťou GoPay ponúkame možnosť platiť rýchlym bankovým prevodom u nasledujúcich bánk: AirBank, ČSOB, Raiffeisen Bank, Citi bánk, Equa Bank, Era, Expobank, Fio, Hello Bank, ING, Slovenská sporiteľňa, Oberbank, mBank, Moneta, Komerční banka, Sberbank, UniCredit Bank, VÚB Bank a ďalších.

 

Veniraofficial.sk | © 2022