Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ

Často kladené otázky

UŽIVANIE VENIRY

Čo je to Venira? 

Venira je prírodný doplnok stravy, ktorý poskytuje komplexnú starostlivosť a výživu pre Vaše vlasy, nechty a pleť, vďaka 18 účinným látkam v každej kapsuli.

 

Ako dlho by sa mala Venira užívať?

Každý organizmus je špecifický a reaguje na doplnky výživy iným spôsobom. Prvé výsledky by sa mali prejaviť už po 3-4 týždňoch od začiatkov užívania. Odporúčame však dobrať celú prvú kúru, ktorá zodpovedá jednému baleniu Veniry, v ktorom je 80 kapsúl a vydrží 40 dní. Pamätajte, že najdôležitejším pilierom je pravidelnosť v jej užívaní a jedine tak dosiahnete tých najlepších a najrýchlejších výsledkov! Pre lepšiu efektivitu doporučujeme našu 80 či 120 dennú kúru.

 

Ako často a kedy Veniru užívať?

Odporúčame Veniru užívať 2x denne. 1 kapsulu si dajte ráno pred jedlom a 1 si dajte tiež pred jedlom večer. Užívanie pred jedlom zvyšuje jej celkovú vstrebateľnosť. Ak občas zabudnete, nič sa nedeje - odporúčame však dodržať interval 10h medzi jednotlivými kapsulami.

 

Je užívanie Veniry bezpečné?

Produkt je prírodný a úplne zdravotne nezávadný. Venira spĺňa všetky normy a splnila všetky požiadavky na výrobu a predaj doplnkov výživy na území Slovenskej republiky a EÚ, jej užívanie je teda bezpečné!

 

Pre koho je Venira určená?

Venira je určená pre všetkých, ktorí hľadajú komplexný doplnok výživy pre svoje vlasy, nechty a pleť. Je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

 

Z čoho je vyrobený obal jednej kapsule Veniry?

Obal jednej kapsule je vyrobený z bovinnej želatíny.

 

Je možné užívať Veniru v tehotenstve, alebo pri dojčení?

Ako už bolo povedané, Venira je prírodný doplnok výživy a je teda možné ju užívať ako v období tehotenstva, tak dojčenia. Toto obdobie je však veľmi špecifické pre každú ženu a tak radšej ešte vždy odporúčame konzultovať zloženie Veniry s ošetrujúcim lekárom.

Avšak, môžete sa pozrieť aj na videá, kde sa o tejto téme zmieňujú iné užívateľky:

https://veniraofficial.sk/blog/venira-funguje-to-giveaway

https://veniraofficial.sk/blog/dalsi-videorecenze-na-veniru

https://veniraofficial.sk/blog/casto-kladene-otazky (odpovedá Phadrm.Dr. Kateřina Svrčinová) 

 

Môžu Veniru užívať tiež diabetici?

Áno, môžu.

 

Čo sa stane, keď Veniru prestanem užívať?

Po skončení užívania Veniry sa nedostavia žiadne vedľajšie účinky a môžete ju prestať užívať z dňa na deň. Vďaka jej komplexnosti však stratíte skvelého pomocníka s 18 účinnými látkami v každej kapsuli pre vaše vlasy, nechty a pleť.

 

Kde sa Venira vyrába?

Všetka výroba a testovanie je vykonávané na území Českej republiky.

 

NÁKUP

Kde je možné Veniru zakúpiť?

Venire je možné zakúpiť priamo TU na našich stránkach alebo u našich partnerov, ktorým Veniru dodávame a sú to internetové e-shopy, kaderníctvo, beauty salóny a lekárne.

 

Aké sú možnosti dopravy?

Veniru Vám doručíme až k Vám domov, prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo prepravnou spoločnosťou DHL. Doručenie si môžete tiež vybrať cez Zasielkovňu a nechať si Veniru zaslať na niektoré z viac ako 2200 výdajných miest po celej Českej alebo na Slovensku. Viac informácií, vrátane cien, nájdete v našej sekcii Doprava a platba.

 

VRÁTENIE

Je možné Veniru po zakúpení vrátiť?

Produkt môžete do 14 dní bez udania dôvodu zaslať naspäť a my Vám vrátime peniaze. Avšak pozor, produkt nesmie byť rozbalený! Všetky ďalšie informácie sa dozviete v našej sekcii Vrátenie tovaru.

 

Ako funguje vrátenie peňazí?

Peniaze Vám odošleme späť na účet ihneď, akonáhle obdržíme vrátený tovar. Ak budete zasielať tovar späť, nezasielajte na dobierku!

 

 

Zaujíma Vás niečo špecifického, čo ste medzi často kladenými otázkami nenašli? Potom nám určite napíšte svoju otázku na info@veniraofficial.sk kedy sa Vám budeme snažiť čo najskôr odpovedať!

Veniraofficial.sk | © 2020