zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Často kladené otázky

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Čo sú Venira kapsule?

Venire kapsule sú prírodný doplnok stravy, vyrábaný v Českej republike, a sú určené pre podporu rastu, objemu a kvalitu vlasov, silné a nelámající sa nechty a nádhernou pleť.

Ako často a kedy by sa mali kapsule užívať?

Pre čo najlepšie výsledky sa každý deň užívajú 2 kapsule. Odporúčame užívať jednu kapsulu ráno tesne pred jedlom a druhú kapsulu večer tesne pred jedlom (poprípade v rozmedzí 10 hodín medzi jednou a druhou kapsúl). Je to z dôvodu čo najlepšej vstrebateľnosti všetkých látok.

Je možné užívanie kapsúl dlhodobo, alebo si musím dať pauzu?

Áno je! Vďaka tomu, že sú kapsule prírodný doplnok stravy, je možné ich užívať dlhodobo a nie je tak nutné medzi jednotlivými kúrami robiť pauzu.

Je užívanie Venira kapslí bezpečné?

Áno je! Produkt je prírodný a úplne zdravotne nezávadný. Kapsule spĺňajú všetky normy a požiadavky na výrobu a predaj doplnkov výživy na území Slovenskej republiky a EÚ.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo sú vhodné aj pre mužov?

Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Z čoho je vyrobený obal kapsule?

Obal kapsule je vyrobený z bovinnej želatíny.

Je možné užívať kapsule v období tehotenstva / dojčenia?

Áno je, ale iba po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Je to z dôvodu toho, že každý doplnok stravy (i prírodný) by mal byť v tomto období najprv konzultovaný vzhľadom k individuálneho stavu každej mamičky.

Môžu kapsule užívať diabetici?

Áno môžu. Avšak rovnako ako v prípade tehotenstva a dojčenia, aj v týchto prípadoch odporúčame najskôr konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Ak ošetrujúci lekár užívanie povolí, budeme radi, pokiaľ ju vyskúšate.

Môžu kapsule užívať ľudia, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu?

Obsah lepku je viac ako 100 mikrogramov na 1kg nášho produktu. (Náš produkt má gramáž cca 67 gramov). Nejaká hodnota tam je, ale je úplne minimálna. Ideálne je najskôr kapsule opäť skonzultovať s ošetrujúcim lekárom.

Čo sa stane, keď sa kapsula prestanú užívať?

Po skončení užívania kapsúl sa nedostaví žiadne vedľajšie účinky a môžete ju prestať užívať z dňa na deň. Vďaka jej komplexnosti však stratíte skvelého pomocníka s 19 účinnými látkami v každej kapsuli pre vaše vlasy, nechty a pleť.

Je možné užívať Venira drink a Venira kapsule dohromady?

Áno, oba produkty možno užívať súčasne. Kombinácia týchto dvoch produktov je špeciálne navrhnutá tak, nech je telo schopné vstrebať všetky látky a zosilniť tak celkový účinok v starostlivosti o vaše vlasy, nechty a pleť.

Ak budete užívať oba produkty súčasne, odporúčame brať 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer (vždy tesne pred jedlom) a drink vypiť kedykoľvek v priebehu dňa.

Prečo ste zmenili zloženie?

Stále sme vymýšľali, či by sme boli schopní produkt ešte v nejakom ohľade zlepšiť. Po náročnom vývoji a testovaní nového zloženia sme dospeli ešte k lepšiemu výsledku v oblasti rastu a kvality vlasov. Novo s 19 účinnými látkami v každej kapsuli!

V čom je teraz VENIRA lepší?

VENIRA teraz obsahuje navyše látku Saw palmetto, ktorá podporuje rast vlasov a navyše pôsobí preventívne proti vypadávaniu vlasov. Upravili sme tiež pomer existujúcich látok, kedy novo obsahujú neuveriteľných 19 látok v každej kapsuli!

Môžu tehotné ženy užívať kapsule pre vlasy a vitamínový komplex pre dojčiace a tehotné ženy zároveň?

Užívania oboch druhov kapsúl zároveň neodporúčame. Je dobré, keď si žena vyberie buď kapsule pre krásne vlasy, nechty a pleť a alebo vitamínový komplex pre tehotné a dojčiace ženy. Pri užívaní kapslí pre vlasy odporúčame sa najskôr poradiť s ošetrujúcim lekárom.

 

Zaujíma Vás niečo špecifického, čo ste medzi často kladenými otázkami o kapsulách nenašli? Potom nám určite napíšte svoju otázku na info@veniraofficial.sk kedy sa Vám budeme snažiť čo najskôr odpovedať!

 

Veniraofficial.sk | © 2021