zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Často kladené otázky

Venira moringový olej

Pre aký typ pleti je moringový olej najvhodnejší?

Moringový olej je skvelý pre všetkých, ktorí majú suchú a problematickú pokožku. Je skvelý v boji proti akné, pretože predchádza vzniku novým pupienkom. Ako bonus má skvelú vlastnosť, vďaka ktorej dokáže prirodzene obnovovať bunky a podporuje regeneráciu pokožky (pomáha hojiť rôzne poranenia, ako uštipnutie od hmyzu...)

Ktorý olej zvoliť na jazvičky po akné?

Jednoznačne moringový! Tento olej obsahuje množstvo antioxidantov a cytokiníny (rastlinný hormón), ktorý podporuje obnovu buniek, čo znamená, že redukuje pigmentové škvrny, sťahuje póry, čistí čierne bodky, má antibiotické a protiplesňové účinky, pozitívne pôsobí aj na kožné mykózy, zápaly, ekzémy a iné kožné problémy.

Môžem moringový olej aplikovať aj na oblasť okolo očí?

Áno, moringový olej dokáže v tejto oblasti navyše zázrak v podobe redukcie vrások a výrazne spomaľuje proces starnutia.

Akým spôsobom olej na pleť aplikovať?

Pre aplikáciu všetkých olejov existuje jedno základné pravidlo! A to vždy na vlhkú pleť a vždy jemne premasírovať! Pre zvlhčenie pleti pred aplikáciou oleja môžete použiť aj naše VENIRA hyalurónové sérum s vitamínom C.

Môžem moringový olej naniesť tiež na vlasy?

Áno. Moringový olej dokáže kúzla tiež s Vašimi vlasy! Je vhodný predovšetkým na lámavé vlasy, lupiny a zabránite štiepeniu končekov.

Ako na vlasy moringový olej správne naniesť?

Ak máte problém s rozštiepenými končekmi a lámavosťou vlasov, tak ho naneste skôr ku končekom. Ak bojujete s lupinami a často Vás trápi svrbenie pokožky hlavy, naneste ho priamo na pokožku hlavy a jemne premasírujte. V oboch prípadoch dodáte Vašim vlasom krásny lesk a pružnosť.

Má VENIRA moringový olej nejakú vôňu? Mala som moringový olej od inej firmy a ten zapáchal.

Nie. Práve z tohto dôvodu je náš olej plne zbavený zápachu.

Objednala som si VENIRA moringový olej, ale keď prišiel, tak v ňom boli biele kúsky. Nie je skazený?

Nemajte obavy! Tieto kúsky, ktoré môžu v oleji vzniknúť, idú ruku v ruke s dôkazom kvality! Náš olej vždy pri nižšej teplote tuhne. V tomto prípade ho stačí na chvíľu postaviť na kúrenie alebo teplejšie miesto a v okamihu sa stane opäť tekutým.

Je možné používať moringový olej v kombinácii s iným VENIRA produktom?

Áno. Všetky naše produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste ich mohli jednoducho kombinovať podľa Vašej potreby.

 

 

Zaujíma Vás niečo špecifického, čo ste medzi často kladenými otázkami o moringovom oleji nenašli? Potom nám určite napíšte svoju otázku na info@veniraofficial.sk kedy sa Vám budeme snažiť čo najskôr odpovedať!

 

Veniraofficial.sk | © 2021