Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ

O Venire

Česká prírodná kozmetika a doplnky stravy určené pre vlasy, nechty a pleť - to je Venira. Preskúmajte portfólio našich produktov, ktoré denne pomáhajú tisícom zákazníkov k ešte dokonalejším vlasom, nechtom a pleti.

 

 

Kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Vitamíny pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámající sa nechty a nádhernú pleť. Venira kapsule boli našim úplne prvým produktom, s ktorým sme vstúpili na trh. Produkt má vysoko komplexné zloženie, kedy každá kapsula obsahuje 18 účinných látok, čím patrí medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu. V ponuke nájdete 3 rozdielne kúry podľa dĺžky používania a vybrať si tak môžete kúru na 40, 80 alebo 120 dňov.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Kolagénový drink

Novinka konca roka 2019 - instantný drink s jahodovou príchuťou sladený stéviou, ktorý obsahuje hydrolyzovaný kolagén a ďalších 9 účinných látok pre krasnou pleť, vlasy a nechty. Jeho nespornou výhodou je rad ďalších benefitov, kedy pôsobí tiež ako výživa pre kĺby, zlepšuje celkovú regeneráciu a imunitu, čím priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu.

 

Kolagenový drink

 

 

 

 

Hydratačné séra na pleť

Vďaka kapsulám a drinku sa môžete o svoju pleť starať zvnútra. Nemenej dôležitá je tiež aj vonkajšie čiže povrchová starostlivosti o pleť, kedy presne na tento účel sme vytvorili Anti-aging sérum sa skvalanom a peptidmi a Sérum s bio kyselinou hyalurónovou a vitamínom C. Obe tieto séra sú vysoko multifunkčné a pomáhajú pleť hydratovať a chrániť, pričom sú prírodné a neobsahujú silikóny a parabény. V čom sa líšia, aké majú prednosti a rad ďalších informácií sa dozviete po kliknutí na niektoré z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Prírodné kozmetické oleje

Kozmetické oleje majú v starostlivosti o vlasy, nechty a pleť svoje nezastupiteľné miesto už po veľkú riadku rokov. A medzi tie vôbec najpopulárnejšie patrí práve arganový, moringový a slivkový olej, či už kvôli vysokej vstrebateľnosti, tak kvôli veľkému množstvu bioaktívnych látok. Všetky naše oleje sú navyše prírodné, čiže bez obsahov syntetických látok, silikónov a parabénov alebo iných konzervantov. Ktorý olej si vybrať, v čom sa líšia, alebo aké majú zloženie sa dozviete po kliknutí na niektorý z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

Veniraofficial.sk | © 2020