Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ

O Venire

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernou pleť - už od svojho nedávneho uvedenia na trh roku 2017 si Venira stihla získať tisíce spokojných zákazníčok!

Tento prírodný doplňok stravy sa vďaka starostlivo prepracovanej receptúre vyznačuje vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivového tkaniva, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov.

 

VENIRA obsahuje silné a vyvážené zloženie. 18 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

Ich funkcia je predovšetkým výživná, každá zo zložiek organizmu dodáva živiny potrebné pre tvorbu zdravej pokožky a pre perfektnú kvalitu vlasov a nechtov.

 

Možno teda zdôrazniť, že hlavnou prednosťou VENIRY je jej komplexnosť, kvalitné zloženie a s ním súvisiace najširšie spektrum účinkov. Veľmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasov i nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú spôsobené nedostatočnou výživou pokožkové tkaniva. VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a hyaluronátu, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad.

 

Receptúra obsahuje komplex 3 aminokyselín, samozrejme v dostatočnom množstve, väčšina konkurenčných výrobkov obsahuje iba 2 aminokyseliny.

Extrakt z pivovarských kvasníc dodáva potrebné vitamíny B, bielkoviny a minerály. Praslička obsahuje kremík a je dôležitá pre udržanie prirodzeného stavu pokožky, vlasov a nechtov - VENIRA obsahuje silné a vyvážené množstvo tejto zložky.

Niektoré obsiahnuté zložky, ako napríklad kolagén, MSM, hyaluronát a ďalšie často nie sú u podobných výrobkov na trhu súčasťou receptúry, aj keď je ich význam pre spojivového tkaniva, vlasy a nechty podstatný.

 

Meď je dôležitá pre pigmentáciu vlasov, selén a zinok pre udržiavanie normálneho stavu vlasov a nechtov, vitamín C pre správnu funkciu kože. VENIRA obsahuje silné a vyvážené zloženie vitamínu A nevyhnutného pre udržiavanie normálneho stavu pokožky.

Cenný je tiež obsah vitamínu B6, ktorý prispieva k normálnej tvorbe cysteínu - sírne aminokyseliny prítomné v bielkovine keratínu - dominantné zložke pokožky, vlasov i nechtov.

Veniraofficial.sk | © 2020