zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

O Venire

 

Denne pomáhame na ceste za zdravím a krásou!

Vítame ťa u nás! Sme Venira a sme česká značka prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy. Všetko začalo roku 2017, kedy sme na trh uviedli náš úplne prvý produkt, ktorým boli kapsule pre vlasy, nechty a pleť. Našim cieľom je, aby aj najviac náročný zákazník bol spokojný a Veniru miloval rovnako ako my! Preto od samotného začiatku máme dve hlavné priority, ktorými je vytvárať tie najlepšie prírodné produkty pre krásu a zdravie a poskytovať maximálne kvalitnú službu.

 

 

 

 

Kvalitný produkt - u nás bežný štandard!

 

Pri vývoji si dávame maximálne záležať, nech majú všetky naše produkty kvalitné a komplexné zloženie, ktoré bude patriť medzi to najlepšie na trhu. A hoci musí spĺňať tie najprísnejšie požiadavky, musí byť zároveň prírodné!

 

Neznášame placebo, a preto sa vždy snažíme o maximálnu možnú kvalitu s cieľom uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

A aby sme nezabudli, milujeme zvieratá! Takže žiadny z našich produktov nikdy nebol a nebude testovaný na zvieratách!

Všechny produkty Venira

 

 

 

 

Objednávka a dodanie bez problémov!

 

Všetky naše produkty si môžete objednať priamo tu na stránkach, preto je ďalší samozrejmosťou kvalitná služba. Čo to znamená? K úplnej väčšine produktov máme vždy nejaký darček navyše, ako poďakovanie. Darčeky sa u nás sčítajú, takže ak si kúpite viac produktov, dostanete aj viac darčekov.

 

Všetko máme skladom v Českej republike, takže odosielame naozaj bleskovo aj na Slovensko (v pracovné dni máte balíček za 24 hodín doma) v starostlivo zabalenom balíčku! A keď sme pri tom balíčku, všetky objednávky majú krabice aj výplňový materiál je EKO friendly, nech zbytočne nezaťažujú prírodu!

Beauty kolagenový drink Michaela_Jonas

 

 

 

 

 

OBLÚBENÉ KATEGÓRIE

 

Doplnky stravyKolagényPrírodné šampóny

 

Vitamíny pre detiPeelingySéra na pleť

 

 

 

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

 

VENIRU POUŽÍVA

 

Mama DomishaMonika BagárováMichaela Jonášová

 

Adenike EndtováAndrejkaoo_ooDenisa Kokorová

 

 

Natálie KočendováPinkchickMagda Raková

 

 

Karolína KokešováLiana VasilinišováSissque

 

 

+ desiatky tisíc z vás

Ďakujeme za všetku spätnú väzbu, recenzie, vlasové premeny a to, že Veniru tvoríte spolu s nami. Jedine #SpolecneSmeVenira!

 

 

Zobraziť produkty >

 

 

Veniraofficial.sk | © 2021