zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

O Venire

Česká prírodná kozmetika a doplnky stravy určené pre krásu a zdravie - to je Venira. Preskúmajte portfólio našich produktov, ktoré denne pomáhajú tisícom zákazníkov k ešte dokonalejším vlasom, nechtom, pleti a celkovému zdraviu.

 

 

Kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Vitamíny pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť. Venira kapsule boli naším úplne prvým produktom, s ktorým sme vstúpili na trh. Produkt má vysoko komplexné zloženie, kedy každá kapsula obsahuje 19 účinných látok, čím patrí medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu. V ponuke nájdete 3 rozdielne kúry podľa dĺžky používania a vybrať si tak môžete kúru na 40, 80 alebo 120 dní.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Nové doplnky stravy

Krása ide ruka v ruke s celkovým zdravím, a preto sme sa rozhodli po niekoľkomesačnom vývoji, rozšíriť naše portfólio doplnkov stravy. Naše kapsule na vlasy, nechty a pleť tak dopĺňajú produkty: menštruácia, magnézium, lipozomálny vitamín CB-komplex a Beta karotén Vitamin D, Vitamínový komplex pre tehotné a dojčiace ženy, multivitamin a magnézium shot - pomaranč a lesné plody. Všetky tieto novinky sa môžu pýšiť prírodným a komplexným zložením, ktoré zaisťuje vysokú vstrebateľnosť a patrí medzi to najlepšie, čo možno aktuálne na trhu zaobstarať. Objavte silu a všetky benefity našich noviniek!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

Kolagénový drink

Kolagénový drink s jahodovou príchuťou sme prvýkrát predstavili na konci roka 2019. Vďaka popularite, ktorú sie získal, sme pridali aj ďalšie varianty a novo tak môžete vyskúšať aj letný melón, alebo príchuť pomaranč a lesné plody v praktických 300 ml fľašiach.

Všetky naše drinky obsahujú prémiový hydrolyzovaný kolagén a ďalšie účinné látky, ktoré pomáhajú na ceste za krajšími, vlasy, nechtami a pleťou. Ďalšou nespornou výhodou je aj rad ďalších benefitov, ktorými sa drinky pyšní a pôsobí tiež ako výživa pre kĺby, zlepšujú celkovú regeneráciu a imunitu, čím priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Hydratačné séra na pleť

Vďaka kapsulám a drinku sa môžete o svoju pleť starať zvnútra. Nemenej dôležitá je aj vonkajšie čiže povrchová starostlivosť o pleť, kedy presne na tento účel sme vytvorili Anti-aging sérum s skvalanom a peptidmi a Sérum s bio kyselinou hyalurónovou a vitamínom C. Obe tieto séra sú vysoko multifunkčné a pomáhajú pleť hydratovať a chrániť, pričom sú prírodné a neobsahujú silikóny a parabény. V čom sa líšia, aké majú prednosti a rad ďalších informácií sa dozviete po kliknutí na niektoré z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Prírodné kozmetické oleje

Kozmetické oleje majú v starostlivosti o vlasy, nechty a pleť svoje nezastupiteľné miesto už po veľmi veľa rokov. A medzi tie vôbec najpopulárnejšie patrí práve arganový, moringový a slivkový olej, či už kvôli vysokej vstrebateľnosti, tak kvôli veľkému množstvu bioaktívnych látok. Všetky naše oleje sú navyše prírodné, čiže bez obsahov syntetických látok, silikónov a parabénov alebo iných konzervantov. Ktorý olej si vybrať, v čom sa líšia, alebo aké majú zloženie sa dozviete po kliknutí na niektorý z nich.

A to isté platí pre leto a sezónu opaľovanie na slniečku. Preto je tu ďalší naša novinka, ktorou je vyživujúci olej po opaľovaní. Olej chráni pokožku, pomáha s regeneráciou, prispieva k dlhodobému opáleniu a to najlepšie na záver - tá vôňa je niečo úžasné!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

Veniraofficial.sk | © 2020