zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

O Venire

 

Denne pomáhame na ceste za zdravím a krásou!

Vítame ťa u nás! Sme Venira a sme česká značka prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy. Všetko začalo roku 2017, kedy sme na trh uviedli náš úplne prvý produkt, ktorým boli kapsule pre vlasy, nechty a pleť. Našim cieľom je, aby aj najviac náročný zákazník bol spokojný a Veniru miloval rovnako ako my! Preto od samotného začiatku máme dve hlavné priority, ktorými je vytvárať tie najlepšie produkty pre krásu a zdravie a poskytovať maximálne kvalitnú službu.

 

 

 

 

Kvalitný produkt - u nás bežný štandard! Pri vývoji si dávame maximálne záležať, nech majú všetky naše produkty kvalitné a komplexné zloženie, ktoré bude patriť medzi to najlepšie na trhu. A hoci musí spĺňať tie najprísnejšie požiadavky, musí byť zároveň prírodné!

Neznášame placebo, a preto sa vždy snažíme o maximálnu možnú kvalitu s cieľom uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. A aby sme nezabudli, milujeme zvieratá! Takže žiadny z našich produktov nikdy nebol a nebude testovaný na zvieratách!

 

 

 

 

Všetky naše produkty si môžete objednať priamo tu na stránkach, preto je ďalší samozrejmosťou kvalitná služba. Čo to znamená? K úplnej väčšine produktov máme vždy nejaký darček navyše, ako poďakovanie. Darčeky sa u nás sčítajú, takže ak si kúpite viac produktov, dostanete aj viac darčekov.

Všetko máme skladom v Českej republike, takže odosielame naozaj bleskovo aj na Slovensko (v pracovné dni máte balíček za 24 hodín doma) v starostlivo zabalenom balíčku! A keď sme pri tom balíčku, všetky objednávky majú krabice aj výplňový materiál je EKO friendly, nech zbytočne nezaťažujú prírodu!

 

 

 

 

 

OBLÚBENÉ KATEGÓRIE

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Veniraofficial.sk | © 2021