zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Venira hormonálna rovnováha, menštruácia + Maca v hodnote 15,70 € zadarmo

Balíček vytvorený špeciálne pre ženskú pohodu je tu!

Venira hormonálna rovnováha, menštruácia a k tomu zadarmo Maca v hodnote 15,70 .

Doprajte si jednu z najobľúbenejších zákazníckych kombinácií v tejto mimoriadnej akcii.

Bežná cena 60,50 

Cena právě teď 44,8  (ušetříte 15,70 )

Skladom ihneď k odoslaniu
(Termíny doručenia)
Termíny doručenia
Slovak parcel service
Slovak parcel service
Doručenie: Zajtra u Vás
3,59
Slovenská pošta
Slovenská pošta
Dostupnosť: 22. 9. u Vás
3,59
Zásielkovňa
Zásielkovňa
Dostupnosť: 22. 9. u Vás
3,00
* Uvedené termíny platia pri objednaní dnes 20. 9. 2021 do 12:00 h
Darček zadarmo
Vzorka Venira drinku - jahoda
Vzorka Venira drinku - jahoda
44,80
Tento produkt byl vyřazen z naší nabídky a již není možné jej u nás koupit.
  • Popis
  • ZLOŽENIE
  • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  • Máte otázku?
  • Recenzie

 

Venira hormonálna rovnováha, menštruácia a k tomu zadarmo Maca v hodnote 15,70 €.

Celkom získate 80 kapsúl Hormonálne rovnováhy na 40 dní, 80 kapsúl Menštruácie na 40 dní a 80 kapsúl Macy na 40 dní.

 

 

 

Prečo by som mala užívať hormonálnu rovnováhu?

Hormóny ovplyvňujú celkový psychický aj fyzický stav človeka. Ich zmeny a výkyvy nás sprevádzajú celý život a ovplyvňujú nespočet telesných funkcií, o ktorých možno ani netušíte. Zmeny hormónov majú vplyv na naše nálady, chudnutie alebo priberanie, plodnosť, fyzickú vytrvalosť alebo zanesenie a zaťaženia organizmu. Hladina hormónov by mala byť prinajlepšom stále vyrovnaná, aby v našom tele všetko fungovalo tak, ako má. Najväčšie výkyvy hormónov žena zaznamenáva počas menštruácie. V období plánovanie a očakávania bábätka je dôležitá správna hladina hormónu prolaktínu, ktorý má veľký vplyv na plodnosť a neskôr aj na tvorbu materského mlieka.

Venira hormonálna rovnováha je komplexná starostlivosť o ženské zdravie a podieľa sa na správnej funkcii ženských hormónov počas rôznych fáz a obdobie života každej ženy. Udržuje ich rovnováhu a zmierňuje príznaky výkyvov. Produkt prispieva k menopauzalnímu komfortu, pomáha detoxikovať telo a podieľa sa na menštruačném komfortu.

 

 

Ako sa môže prejavovať hormonálna nerovnováha?


- zažívacie problémy

- ťažšie a bolestivý priebeh menštruácie

- kožné zmeny a problémy

- nadmerný rast ochlpenia

- prejedanie

- zmeny nálad a nervozita

- nočné potenie

- zvýšená únava alebo chudnutie

- priberanie na váhe

- návaly horúčavy

- vypadávanie vlasov

- nespavosť

 

So všetkými týmito problémami môže pomôcť Venira hormonálna rovnováha.

 

 

Čo obsahuje tento produkt?

Ovos siaty - podporuje správny tráviaci systém, metabolizmus, napomáha detoxikáciu, podporuje normálnu činnosť urogenitálneho systému žien, podporuje normálne funkcie črevného traktu, napomáha osvieženie tela, má relaxačné účinky, napomáha normálnemu stavu pokožky

Špargľa racemosus - podporuje normálny trávenie, pomáha pri dojčení, podporuje správny priebeh menopauzy, podporuje funkcie ženského pohlavného reprodukčného systému, podporuje plodnosť, prispieva k správnemu spánku

Medovka lekárska - má relaxačný účinok, je antioxidantom, napomáha hormonálnej rovnováhe, podporuje normálnu činnosť obehovej sústavy, podporuje kognitívne a duševné zdravie, prispieva k pozitívnej nálade - relaxácia

Peľ + materská kašička - podporuje hormonálnu aktivitu- menopauza, podporuje prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém

Včelí peľ - menopauzálny komfort, duševný stav a výkon, vitalita, odolnosť

Jód - prispieva k správnej kognitívnej funkcii, energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, udržaniu zdravej pokožky a k tvorbe hormónov štítnej žľazy a normálnej činnosti štítnej žľazy

 

Koľkokrát denne mám kapsule užívať?

Užívajte 2 kapsule denne. Odporúčame 1 kapsulu ráno pred jedlom a 1 kapsulu večer pred jedlom.

 

ZOBRAZIŤ SAMOSTATNE >

 

 

PREČO VENIRA MENŠTRUÁCIA?

Spústy žien sa potýka s bolesťami alebo nepríjemnými pocitmi počas menstrauce. Okrem silných chemických liekov na tieto bolesti ale neexistuje žiadne riešenie. Preto sme vyvinuli úplne nový prípravok, ktorý pomáha k úľave od menštruačných bolestí.

 

Ide o komplex 5 účinných látok, ktoré sú vyvinuté pre všetky ženy s problémovou či bolestivou menštruáciou. Každá z týchto látok sa podieľa na menštruačným komfortu.

 

Tento prírodný doplnok stravy tiež nepomáha s problémami počas menopauzy a premenstruačního syndromu.

 

Vzhľadom na to, že tento produkt funguje na prírodnej báze, je potreba dlhodobého užívania než žena spozná prvé výsledky. Tie by sa mali dostaviť do 4 až 5 týždňov od začiatku užívania.

 

 

VENIRA MENŠTRUÁCIA POMÁHA S TÝMITO PROBLÉMY

 

- Zmierňuje bolesť počas menštruácie

 

- Podporuje predmenštruačný a menštruačný komfort

 

- Pomáha stabilizovať menopauzu

 

- Má antioxidačné účinky

 

- Prispieva k normálnemu stavu kĺbov a svalov

 

- Napomáha k normálnemu tráveniu a osvieženie tela

 

 

VENIRA MENŠTRUÁCIA OBSAHUJE 5 ÚČINNÝCH LÁTOK

 

Pivonka čínska - podporuje zdravie žien, napráva menštruačný cyklus, harmonizuje vnútornú rovnováhu ženy, potláča bolesti a napätie v podbrušku, pomáha s bolesťami hlavy a pri zápalových procesoch

Drmek obyčajný - bylina stvorená pre ženy, ktorá pomáha v boji proti bolestivé a silnej menštruácii alebo akné, antioxidant, stabilizuje menštruačný cyklus, vyrovnáva hladiny hormónov pri menopauze

Srdcovník obyčajný - napomáha prirodzenej činnosti kardiovaskulárneho systému, upokojuje organizmus, pomáha proti migréne, ale aj pri úzkosti, nervozite a napätie

Smldinec chlupatý (Dioscorea willosa) - podporuje komfort pri menopauze, udržuje balans ženských hormónov, reguluje menštruačný cyklus

Alchemilka obyčajná - Alchemilka napomáha premenštruačnému komfortu u žien, pomáha pri menštruácii či menopauze, pozitívne pôsobí na kožu a pomáha pri problémoch s akné

 

Ako často sa kapsule užívajú?

Užívajte kontinuálne 2 kapsule denne po celý mesiac vrátane obdobia cyklu. Ideálne ráno a večer. Vždy zapite dostatočným množstvom vody.

 

ZOBRAZIŤ SAMOSTATNE >

 

 

Čo je to Maca peruánska?

Maca peruánska čiže peruánska žerucha má svoj pôvod v peruánskych Andách, kde rastie prevažne v horských oblastiach. Jedná sa o dokonalú rastlinu, ktorá vie prežiť aj vo veľmi drsných podmienkach vo vysokej nadmorskej výške. Ako najdôležitejšie časť tejto rastliny sa považuje jej koreň. Prečo? Práve on totiž obsahuje hneď niekoľko prospešných látok v podobe vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín, ktoré majú veľmi blahodarný vplyv na ľudský organizmus. Maca je navyše známa už po tisíce rokov a už starí Inkovia ju užívali najmä preto, aby mali dostatok sily, vitality a pomohli tak k prežitiu ich rodu. Odtiaľ sa následne dostala až sem k nám a sú z nej vyrábané najrôznejšie doplnky stravy určené nielen pre ženy, ale veľakrát aj pre mužov.

 

Maca je všeobecne známa a navyše označovaná ako superpotravina. Jej koreň totiž v sebe obsahuje hneď niekoľko veľmi dôležitých a prospešných zložiek. Medzi ne patrí značná dávka minerálnych látok ako fosfor, železo, jód alebo vápnik. Tie sú následne obohatené aj o vitamíny B1, B2, C a E, ktoré majú na naše telo a jeho správny chod veľmi značný vplyv. Navyše sa v jeho zložení objavujú tiež aminokyseliny, antioxidanty a nakoniec aj nenasýtené mastné kyseliny. Ty si naše telo bohužiaľ nevie samo vytvoriť, a tak by sme ich mali prijímať aspoň touto cestou.

 

 

Venira Maca

Ako už sme si povedali, tak má Maca veľmi mnoho blahodarných účinkov na celý náš ľudský organizmus a nenadarmo si vyslúžila prezývku ako zázračná rastlina. Hlavným dôvodom, prečo takto býva pomenovaná, prečo sa ju väčšina žien rozhodne užívať a prečo je toľko žiadaná a obľúbená je ten, že skvele napomáha ustáliť hladinu hormónov.

To znamená, že nám môže pomôcť nielen zjednotiť náš menštruačný cyklus, ale tiež je často používaná ako podporný prostriedok proti neplodnosti. Maca však neslúži iba ako podporný prostriedok pri problémoch s počatím, ale navyše aj skvele podporuje aj náš imunitný systém, čím zlepšuje našu vitalitu a to však nielen fyzickú, ale aj psychickú.

To je zabezpečené hlavne prostredníctvom obsiahnutých vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré je potreba svojmu telu dopriať nielen vďaka strave, keďže tento príjem môže byť niekedy pre naše telo nedostačujúce, ale aj z najrôznejších doplnkov stravy.

 

 

- Pomáha podporovať plodnosť

- Pozitívne ovplyvňuje hladinu hormónov

- Harmonizuje menštruačný cyklus

- Prispieva k posilneniu pamäti

- Napomáha zvyšovať libido

- Posilňuje imunitný systém

- Má antioxidačné účinky

 

Obsahuje

Maca (Lepidium meyenii) podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť a sexualitu.

Lucerna siata (Medicago sativa) má skvelé antioxidačné účinky, napomáha nám bojovať voči voľným radikálom a posilňuje imunitný systém.

Ashwaganda  (Withania somnifera) napomáha udržiavať správnu hladinu a rovnováhu látok v našom tele, posilňuje imunitný systém a dokáže tiež zlepšovať náladu.

 

Ako sa Maca užíva?

Užívajte každý deň 2 kapsule - jednu ráno a jednu večer (vždy pred jedlom). Balenie obsahuje celkom 80 kapsúl, vydrží Vám tak 40 dní. Dostatočne je zapite tekutinou. 

 

ZOBRAZIŤ SAMOSTATNE >

 

 

Na tento zvýhodnený balíček nie je možné použiť žiadny zľavový kód.

 

 

Venira hormonálna rovnováha

Popis obrázku

 

Venira menštruácia

 

Venira maca

Venira hormonálna rovnováha

Čo je Venira hormonálna rovnováha?

Produkt prispieva k správnej funkcii ženských hormónov a udržuje ich rovnováhu.

 

Koľkokrát denne mám kapsule užívať?

Užívajte 2 kapsule denne. Odporúčame 1 kapsulu ráno pred jedlom a 1 kapsulu večer pred jedlom.

Medzi užívaním jednotlivých kapsúl navyše nezabúdajte dodržiavať časový rozostup aspoň 5 hodín. Prečo? Je to z toho dôvodu, aby malo naše telo čas na vstrebanie všetkých potrebných látok v čo najväčšej miere.

 

Môžem užívať Venira hormonálnu rovnováhu spoločne s antikoncepciou?

Áno, tieto kapsule môžete užívať aj v kombinácii s antikoncepciou.

 

Za ako dlho uvidím výsledky?

To je bohužiaľ veľmi individuálna otázka a záleží len na Vašom tele, ako rýchlo dokáže zareagovať a koľko času bude na ustálenie hormónov potrebovať. Na konci užívania prvej kúry by však už mali byť viditeľné prvé výsledky.

 

Môžem užívať Venira hormonálna rovnováha spolu s inými Venira produktmi?

Áno, užívanie iných produktov Venira spolu s produktom hormonálna rovnováha je možné.

 

Venira menštruácia

Pre koho sú kapsule vhodné?

Kapsule sú vhodné pre ženy, ktoré zažívajú nepríjemné pocity počas menštruácie alebo si prechádzajú menopauzou.

 

Nemôžu kapsule Venira menštruácia znižovať účinok mojej hormonálnej antikoncepcie?

Nie, nemôžu. Tieto kapsule sú čisto prírodné a nijako nemôžu znižovať účinok vaši hormonálnej antikoncepcie.

 

Budem mať na pleti počas menštruácie miernejší prejavy (akné)?

Na tento problém nie sú kapsule primárne určené. Venira menštruácia vám môže pomôcť zmierniť nepríjemné pocity počas menštruácie. Produkt zároveň napomáha k prirodzenému priebehu menštruácie.

 

Upraví sa mi vďaka týmto kapsulám tiež nepravidelnosť menštruácie?

Ak máte problém s nepravidelností menštruácie, je to už bohužiaľ zdravotný problém, na ktorý naše kapsule nie sú primárne určené. Kapsule Venira menštruácia by vám mali pomôcť s nepríjemnými pocity počas menštruačného cyklu.

 

Aké majú kapsule vplyv na menštruáciu?

Kapsule obsahujú účinný komplex 5 látok, ktoré pôsobia priaznivo pri nepríjemných pocitoch počas menštruácie a napomáhajú k optimálnemu priebehu menštruácie.

 

Zoslabí sa mi po užívaní kapsul krvácanie?

Venira kapsule vám nezesílí ani nezeslabí krvácanie. Kapsule napomáhajú prirodzenému priebehu menštruácie.

 

Môže sa mi vďaka kapsulím skrátiť doba menštruácie?

Nie. Kapsule Venira menštruácia neovplyvňujú dobu menštruácie.

 

Je možné tieto kapsule kombinovať s liekmi od bolesti?

Akékoľvek kombinovanie s ostatnými liekmi konzultujte s Vašim ošetrujúcim lekárom.

 

Je produkt vhodný pre tehotné a dojčiace ženy?

Nie, tento produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 

Je možné kombinovať kapsule na menštruáciu s inými VENIRA produkty?

Áno. Tento doplnok stravy môžete kombinovať s ostatnými VENIRA produktmi.

 

Venira maca

Aké látky obsahuje tento produkt?

Venira maca obsahuje kombináciu hneď 3 prírodných účinných látok, ktorými sa treba Maca peruánska, Lucerna siata a Ashwaganda.

 

Ako sa užíva?

Užívajte každý deň 2 kapsule denne - jednu ráno a jednu večer (vždy pred jedlom). Dostatočne zapite tekutinou.

 

Pre koho je Maca určená?

Tieto kapusle sú určené pre všetky ženy, ktoré potrebujú pomôcť s ustálením hormónov čo sa týka nepravidelné menštruácie alebo prírodnou cestou pomôcť k otehotneniu, pretože Maca podporuje plodnosť a navyše dokáže zvyšovať naše libido. Ďalej skvele podporí náš imunitný systém, čo skvele zlepšuje našu fyzickú i psychickú vitalitu.

 

Je Venira maca vegan?

Áno! Kapsule venire Maca sú vegánske.

 

Obsahuje venire Maca lepok, laktózu alebo cukor?

Nie, tento prírodný doplnok stravy neobsahuje lepok, laktózu ani cukor.

 

Je možné užívať v období tehotenstva a dojčenia?

Tento prírodný doplnok stravy neodporúčame užívať v období tehotenstva a dojčenia.

 

Môžem produkt Venira maca užívať aj v kombinácii s inými Venira produktmi?

Áno! Naše produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa mohli používať vo svojej kombinácii.

 

Zaujíma Vás niečo špecifické, čo ste medzi často kladenými otázkami nenašli? Potom nám určite napíšte svoju otázku na info@veniraofficial.sk a my sa Vám budeme snažiť čo najskôr odpovedať!

 

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

povinné položky

Heureka Heureka
Operativní dodání , komunikace. Druhý den od objednání jsem obdržel. Jan K.
Ověřený zákazník, 20. 9. 2021
Heureka Heureka
Vse v pořádku, zbozi došlo snad do 2 dne, rychlost
Ověřený zákazník, 19. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Rychle doručeni a skvělá kvalita produktu
Ověřený zákazník, 18. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Vyzvednutí na Zásilkovně
  • Rychlé dodání
  • Precizně zabaleno
Ověřený zákazník, 17. 9. 2021
Heureka Heureka
Vše ok.Hlavně rychlost dodání
Ověřený zákazník, 17. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Ochota. Ustretovosť k zákazníkovi.
Ověřený zákazník, 15. 9. 2021
Heureka Heureka
Velmi rychlé vyřízení objednávky."Dnes objednáte, zítra dodáme". Doporučuji všem.
Ověřený zákazník, 14. 9. 2021
Heureka Heureka
VELICE RYCHLÉ DODÁNÍ,MOC CHVÁLÍM
Ověřený zákazník, 14. 9. 2021
Všechna hodnocení
Tisíce spokojných zákazníkov
Prírodný produkt
Bez silikónov
a parabénov
Vyrobené a testované
v ČR
Darček ku každej
objednávke
Všetko skladom,
bleskové doručenie

Odporúčame

Veniraofficial.sk | © 2021