zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

VENIRA kapsule pre vlasy, sérum pre podporu rastu rias + kolagénový drink melón v hodnote 25,68 € zadarmo

Komplexná starostlivosť pre vlasy, nechty, pleť a riasy v jednom akčnom balíku!

Kapsule pre vlasy, nechty a pleť, nové sérum pre podporu rastu rias a k tomu kolagénový drink melón bez cukru v hodnote 25,68 €.

Doprajte si jednu z najobľúbenejších zákazníckych kombinácií v tejto mimoriadnej akcii.

Bežná cena 137,96 €

Cena práve teraz 112,28 € (ušetríte 25,68 €)

Skladom ihneď k odoslaniu
(Termíny doručenia)
Termíny doručenia
Slovak parcel service
Slovak parcel service
Doručenie: Zajtra u Vás
zadarmo
Slovenská pošta
Slovenská pošta
Dostupnosť: 22. 9. u Vás
zadarmo
Zásielkovňa
Zásielkovňa
Dostupnosť: 22. 9. u Vás
zadarmo
* Uvedené termíny platia pri objednaní dnes 20. 9. 2021 do 12:00 h
Doprava zadarmo
Darček zadarmo
Vzorka kolagénu (jahoda) v hodnote 1,10 €
Vzorka kolagénu (jahoda) v hodnote 1,10 €
112,28
Tento produkt byl vyřazen z naší nabídky a již není možné jej u nás koupit.
  • Popis
  • ZLOŽENIE
  • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  • Máte otázku?
  • Recenzie

 

Kapsule pre vlasy, nechty a pleť, nové sérum pre podporu rastu rias a k tomu kolagénový drink melón bez cukru v hodnote 25,68 €.

Celkom dostanete 80 kapsúl pre vlasy na 40 dní, sérum na riasy a melónový kolagén na 30 dní.

 

 

 

Vyskúšajte Venira sérum pre podporu rastu rias a obočia

 

Každá žena chce mať krásne a dlhé riasy! Preto sme sa Vám rozhodli nejako pomôcť a vyvinuli sme venir sérum pre podporu rastu rias a obočia. Na jeho zloženie sme si dali naozaj veľmi záležať, a tak sme do neho pridali to najlepšie!

Ako prvá je patentovaná zložka menom AnaGain, u ktorej bolo dokázané, že priaznivo podporuje tvorbu nových rias aj obočia už len za 2 týždne. Pridali sme do neho tiež extrakt z hrachu siateho, ktorý je bohatý na vitamíny a minerály. Tie pomáhajú chrániť jednotlivé vlákna rias i obočia a účinne stimulujú ich rast.

Ďalšou zložkou je olej menom Inca inchi, ktorý je veľmi bohatý na esenciálne mastné kyseliny. Tento olej navyše prispieva aj k zlepšeniu štruktúry jednotlivých vlákien a chráni ich pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Zloženie sme doplnili aj o ricínový olej. Ricínový olej je známy pre svoje prvotriedne účinky na riasy aj obočie, kedy skvele napomáha priamo k ich rýchlejšiemu rastu.

V sére je obsiahnuté tiež veľa vitamínov a minerálov, ktoré zaisťuje práve maslo zo semien mangovník Indického. Práve aj vďaka nim je totiž podporený ich celkový rast. Nebojte, nezabudli sme pridať povestnou kyselinu hyalurónovú, ktorá má skvelé účinky pre našu pokožku, pretože ani na tú nesmieme v starostlivosti o riasy zabúdať. Kyselina hyalurónová ju totiž precízne vyživuje, posilňuje a hydratuje, čím dokáže eliminovať vypadávanie rias i obočia.

 

 

Ako sérum funguje?

Naše Venira sérum na podporu rastu rias a obočia obsahuje komplex hneď niekoľkých starostlivo vybraných účinných látok, ktoré dokážu vo svojej vyváženej kombinácii preniknúť hlboko do pokožky až ku korienkom našich rias alebo obočia, kde je precízne vyživí, hydratuje a regeneruje. To znamená, že ich korienkom dodáva toľko dôležitú výživu v podobe najrôznejších vitamínov a minerálov, čím naštartujú ich rast a eliminuje nadmerné vypadávanie.

 

Čo sérum dokáže?

- Pomáha riasy predlžovať a dodáva im objem

- Zlepšuje rast rias a chráni riasy pred vypadávaním

- Celkovo riasy posilňuje, regeneruje a vyživuje

- Dodáva riasam potrebnú hydratáciu

- Riasy a obočie tak zostanú viditeľne hustejšie, a navyše získajú krásny lesk.

 

Ako sa sérum aplikuje?

Dôkladne utrite prebytočnú tekutinu na aplikátora o hranu nádobky. Pomocou priloženého štetca naneste sérum v malom množstve ku korienkom odlíčených rias (nenanášajte ale na riasy samotnej, na nich sérum nijako nepôsobí).

Používajte obdeň (3x-4x týždenne). Neprekračujte odporúčanú aplikáciu.

 

 

Aké látky sérum pre podporu rastu rias a obočia obsahuje?

 

AnaGain je patentovaná zložka, ktorá zlepšuje rast rias do dĺžky, podporuje tvorbu nových folikul rias a obočia len za 2 týždne, prirodzene a trvalo prispieva k plnším a silnejším riasam aj obočie.

Extrakt z hrachu siateho obsahuje mnoho prospešných vitamínov a minerálov, čím pomáha stimulovať rast rias i obočia.

Inca inchi olej prispieva k zlepšeniu štruktúry rias a obočia a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Navyše aj skvele pomáha eliminovať ich vypadávaniu.

Ricínový olej dokonale podporuje rast rias i obočia.

Maslo zo semien mangovníka indického skvele prispieva k obnove našich buniek, čím prispieva k rastu obočia i mihalníc. Obsahuje širokú škálu vitamínov a minerálov.

Kyselina hyalurónová podporuje pevnosť a pružnosť pokožky. Vyživuje, posilňuje a hydratuje pokožku, čím účinne eliminuje vypadávanie rias i obočia.

Vitamín E má skvelé antioxidačné účinky.

 

 

Prečo je v sére patentovaná zložka AnaGain?

 

Pretože je to absolútny poklad! Táto látka sa získava z klíčkov organického hrachu a má úplne jedinečné účinky. Dokáže účinne stimulovať a aktivovať signálne molekuly uložené v dermálnej papile, ktorá sa nachádza priamo pod folikulom každej riasy a obočia a dodáva im všetky potrebné vitamíny a živiny.

 

To znamená, že následný prísun všetkých týchto dôležitých látok pomôže naštartovať ich rast, ale okrem toho prispieva aj k predĺženiu ich životného cyklu, eliminuje vypadávanie rias a obočia na minimum a pomáha obnoviť ich vitalitu a kvalitu.

 

ZOBRAZIŤ SÉRUM SAMOSTATNE >

 

 

Teraz už 19 účinných látok v každej kapsuli pre krásné vlasy, nechty a pleť

Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivo, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov. Kým najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo len 6 účinných zložiek, Venira je zložená z 19 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu.

 

Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pleti, vlasov i nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkové tkaniva?

Venira poskytuje pleti vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a hyaluronátu, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

 

 

Venira pomáhá s týmito problémami

 

Pomalý rast vlasov, nízká kvalita vlasov - vypadávanie, rozštiepené končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy zničené zlou úpravou, apod.

 

Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

 

Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, vyrážky, apod.

 

Celkové problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia - kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom, aj tehotné a dojčiace mamičky.

 

Problémy s vlasmi, nechtami a pleťou spôsobené stresom - kedy kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

 

 

Čo je nové?

 

- zloženie má najnovšie 19 účinných látok v každej kapsuli, miesto 18 účinných látok.

- veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

- po ročnom vývoji, zisteniach a testovaniach sme upravili pomer jednotlivých látok, na konkrétne látky sa môžete pozrieť v záložke Zloženie. Znížili sme napríklad obsah pivovarských kvasníc zo 150 mg na 50 mg - často ste nám písali, či sa po pivovarských kvasniciach nepriberá (nebojte, nepriberá). Na základe testov sa ale ukázalo, že môžeme ich obsah znížiť, nahradiť ich inými látkami a vyjsť vám tak v ústrety!

- pridali sme novú účinnú látku Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a to najlepšie, s novým zložením sme zaznamenali vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov

- denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 2 večer, tesne pred jedlom) a opäť je možné užívať dlhodobo, bez pauzy

- sú vhodné pre ženy aj mužov

- tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsule užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

 

ZOBRAZIŤ KAPSULE SAMOSTATNE >

 

 

Kým Venira kapsule si už našli celý rad spokojných zákazníkov, táto nová varianta vo forme instantného prášku má všetky predpoklady pre rovnaký úspech. Jeho hlavnou výhodou je vysoká jednorazová dávka prémiového kolagénu, ktorý je nevyhnutnou stavebnou súčasťou spojivových tkanív a dôležitou zložkou, ktorá ovplyvňuje stav našej pokožky, kvality vlasov, nechtov i zubov a vďačíme jej za pohyb bez bolesti - teda za zdravé kĺby a väzy. Hydrolyzovaný kolagén je tiež ideálnym zdrojom aminokyselín a peptidov, ktoré sú pre telo ľahko dostupné, a ktoré organizmus následne využije pre tvorbu vlastného kolagénu.

 

Vedeli ste, že kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele? Bohužiaľ od 25. roku života jeho vlastná produkcia v tele klesá a jeho pokles sa negatívne odráža predovšetkým v kvalite pleti, vlasov a nechtov. Od 40 rokov je produkcia kolagénu zastavená úplne. Nedostatok kolagénu sa okrem zhoršeného stavu vlasov, nechtov a pleti odráža aj v oslabení svalstva, znížení pružnosti šliach, zníženie trenia v kĺboch. Nedostatok potom ďalej spôsobuje aj vznik vrások a celulitídy.

Je tak určite na mieste ho telu dodávať a najlepšie v hydrolyzovanej podobe, teda čiastočne v rozštiepenej forme pre lepšiu vstrebateľnosť.

 

 

Prečo užívať Venira kolagénový drink?

 

- jedinečný beauty nápoj s obsahom prémiového hydrolyzovaného kolagénu

- unikátne zloženie s veľkým obsahom kolagénu a ďalšími 8 látkami

- prispieva k prirodzenému stavu pokožky, nechtov a vlasov

- priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- napomáha zlepšovať pružnosť pokožky, vyhladenie a zjemnenie vrások

- pomáha zlepšovať imunitu a imunitný systém

- je bez cukru, takže sa môže piť aj v diétach

- skvele chutí

 

 

Ďalšie zložky obsiahnuté v tomto drinku a ich výhody:

 

Zinok - je nevyhnutný pre udržiavanie normálneho stavu vlasov, pokožky, nechtov a kostí. Zároveň tiež prispieva k správnej syntéze DNA a má vplyv na metabolizmus vitamínu A.

Vitamín C - je dôležitou látkou, ktorá pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele. Rovnako tiež ovplyvňuje imunitný systém, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania a zvyšuje vstrebávanie železa.

Niacín - prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Fiboflavin - pomáha udržiavať pokožku v normálnom stave a tiež prispieva k zníženiu únavy.

Kyselina listová - je dôležitá pre tvorbu aminokyselín, teda základných stavebných kameňov pre tvorbu kolagénu.

Vitamín B6 - prispieva k normálnej tvorbe cysteínu - sírne aminokyseliny prítomné v bielkovine keratínu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pokožky, vlasov i nechtov.

 

ZOBRAZIŤ KOLAGÉN SAMOSTATNE >

 

Upozornenie pre Venira kapsule: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 25 ° C v dobre uzavretom obale. Venira kapsule by nemali konzumovať osoby so zápalom či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka), nie sú tiež vhodné pre osoby dodržujúce bezlepkovou dietu.Výrobek môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom.

 

Na tento zvýhodnený balíček nie je možné použiť žiadny zľavový kód.

 

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť

 

Venira sérum pre podporu rastu rias a obočia

Aqua; (Pisum Sativum (Pea) Sprout Extract (and) Alcohol (and) Aqua/Water); (Lysolecithin (and) Sclerotium Gum (and) Xanthan Gum (and) Pullulan); Panthenol; Plunkenetia volubilis seed oil; Ricinus communis Oil; Glycerol; Mangifera Indica Seed Butter; Sodium hyaluronate; Tocopherol ; Benzyl Alkohol, Ethylhexylglycerin

 

Venira kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - melón

 

Venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Čo sú Venira kapsule?

Venire kapsule sú prírodný doplnok stravy, vyrábaný v Českej republike, a sú určené pre podporu rastu, objemu a kvalitu vlasov, silné a nelámající sa nechty a nádhernou pleť.

 

Ako často a kedy by sa mali kapsule užívať?

Pre čo najlepšie výsledky sa každý deň sa užívajú 2 kapsule. Odporúčame užívať jednu kapsulu ráno tesne pred jedlom a druhú kapsulu večer tesne pred jedlom (poprípade v rozmedzí 10 hodín medzi jednou a druhou kapsúl). Je to z dôvodu čo najlepšej vstrebateľnosti všetkých látok.

 

Je možné užívanie kapsúl dlhodobo?

Áno je! Vďaka tomu, že sú kapsule prírodný doplnok stravy, je možné ich užívať dlhodobo a nie je tak nutné medzi jednotlivými kúrami robiť pauzu.

 

Je užívanie venire kapslí bezpečné?

Áno je! Produkt je prírodný a úplne zdravotne nezávadný. Kapsule spĺňajú všetky normy a požiadavky na výrobu a predaj doplnkov výživy na území Slovenskej republiky a EÚ.

 

Môžu kapsule užívať ženy, alebo je aj vhodný pre mužov?

Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

 

Z čoho je vyrobený obal kapsule?

Obal kapsule je vyrobený z bovinnej želatíny.

 

Je možné užívať kapsule v období tehotenstva / dojčenia?

Áno je, ale iba po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

 

Môžu kapsule užívať diabetici?

Áno môžu. Avšak rovnako ako v prípade tehotenstva a dojčenia, aj v týchto prípadoch odporúčame najskôr konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Ak ošetrujúci lekár užívanie povolí, budeme radi, pokiaľ ju vyskúšate.

 

Čo sa stane, keď sa kapsula prestanú užívať?

Po skončení užívania kapsúl sa nedostaví žiadne vedľajšie účinky a môžete ju prestať užívať z dňa na deň. Vďaka jej komplexnosti však stratíte skvelého pomocníka s 19 účinnými látkami v každej kapsuli pre vaše vlasy, nechty a pleť.

 

Venira kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť - melón

Na čo pomáha Venira drink a aké sú jeho účinky?

Venira drink predstavuje starostlivo prepracovanou receptúru pre starostlivosť o pokožku, nechty, vlasy. Podporuje zlepšenie kvality, vlasov, nechtov a pleti, vďaka kolagénu je produkt vhodný ako výživa pre vaše kĺby, priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu, zlepšenie imunity, pôsobí pozitívne pri chudnutí a má vplyv na celkovú regeneráciu organizmu.

 

Aký kolagén obsahuje Venira drink?

Náš produkt obsahuje hydrolyzovaný kolagén - kolagénne peptidy. Jedna odmerka obsahuje 4000 mg kolagénu.

 

Ako dlho a ako často sa Venira drink užíva?

Dóza obsahuje 30 dávok, ktoré vám vystačí na 30 dní. Užíva sa 1 odmerka denne. Obsah odmerky vysypte do pohára vody, rozmiešajte, nechajte chvíľu rozpustiť a následne vypite.

 

Ako Venira drink chutí? Má nejakú príchuť?

Drink je instantný (to znamená, že sa skvele rozpustí vo vode) a má melónovou príchuť. Nemusíte sa báť, je bez cukru a sladený stevií.

 

Je pre mňa kolagénový drink vhodný? Potrebujem ho?

Kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele a tvorí skoro až 30% všetkých bielkovín. Nevýhodou je bohužiaľ to, že od 25 roku života jeho vlastná produkcia v tele klesá, čo sa potom odráža na kvalite vlasov, nechtov a pleti. Určite sa tak oplatí kolagénový drink vyskúšať a otestovať jeho účinky.

 

Je potrebné robiť pauzy medzi jednotlivými baleniami? Ako dlho ho môžem používať?

Venira drink je možné používať dlhodobo a bez obmedzenia. Dodáva vášmu telu pravidelný prísun starostlivo vybraných zložiek pre starostlivosť o vašu pokožku, nechty, vlasy, pre pohyb bez bolesti, zdravé kĺby a väzy.

 

Je užívanie produktu Venira drink bezpečné?

Produkt je prírodný a úplne zdravotne nezávadný. Spĺňa všetky normy a splnil všetky požiadavky na výrobu a predaj doplnkov výživy na území Slovenskej republiky a EÚ, jeho užívanie je teda bezpečné.

 

Je možné Venira drink užívať v tehotenstve, alebo pri dojčení?

Venira drink je prírodný a zdravotne nezávadný a jeho užívanie v období tehotenstva a dojčenia je možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Je to z dôvodu, že každý doplnok stravy by sa v týchto obdobiach mal najskôr konzultovať vzhľadom k individualitám každej mamičky. Kompletné zloženie drinku, ktoré môžete preposlať Vášmu lekárovi nájdete v sekcii Zloženie.

 

Obsahuje Venira drink cukor alebo iné umelé sladidlá?

Nie, Venira drink je sladený sladidlami z rastliny stévie. 

 

Môžu produkt užívať tiež diabetici?

Diabetici môžu drink užívať, avšak rovnako aj tu platí, že až po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Kompletné zloženie drinku, ktoré môžete preposlať Vášmu lekárovi nájdete v sekcii Zloženie.

 

Obsahuje drink lepok?

Nie, Venira drink je produkt bez lepku.

 

Je možné užívať Venira drink a Venira kapsule dohromady?

Áno, oba produkty možno užívať súčasne. Kombinácia týchto dvoch produktov je špeciálne navrhnutá tak, aby bolo telo schopné vstrebať všetky látky a zosilniť tak celkový účinok v starostlivosti o vaše vlasy, nechty a pleť.
Ak budete užívať oba produkty súčasne, odporúčame brať 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu večer (vždy tesne pred jedlom) a drink vypiť kedykoľvek v priebehu dňa.

 

Zaujíma Vás niečo špecifického, čo ste medzi často kladenými otázkami nenašli? Potom nám určite napíšte svoju otázku na info@veniraofficial.sk kedy sa Vám budeme snažiť čo najskôr odpovedať!

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

povinné položky

Heureka Heureka
Operativní dodání , komunikace. Druhý den od objednání jsem obdržel. Jan K.
Ověřený zákazník, 20. 9. 2021
Heureka Heureka
Vse v pořádku, zbozi došlo snad do 2 dne, rychlost
Ověřený zákazník, 19. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Rychle doručeni a skvělá kvalita produktu
Ověřený zákazník, 18. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Vyzvednutí na Zásilkovně
  • Rychlé dodání
  • Precizně zabaleno
Ověřený zákazník, 17. 9. 2021
Heureka Heureka
Vše ok.Hlavně rychlost dodání
Ověřený zákazník, 17. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Ochota. Ustretovosť k zákazníkovi.
Ověřený zákazník, 15. 9. 2021
Heureka Heureka
Velmi rychlé vyřízení objednávky."Dnes objednáte, zítra dodáme". Doporučuji všem.
Ověřený zákazník, 14. 9. 2021
Heureka Heureka
VELICE RYCHLÉ DODÁNÍ,MOC CHVÁLÍM
Ověřený zákazník, 14. 9. 2021
Všechna hodnocení
Tisíce spokojných zákazníkov
Prírodný produkt
Bez silikónov
a parabénov
Vyrobené a testované
v ČR
Darček ku každej
objednávke
Všetko skladom,
bleskové doručenie

Odporúčame

Veniraofficial.sk | © 2021