zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Výhody nákupu u nás

 

 

Doprava zadarmo

Práve teraz máme vianočnú dopravu zadarmo! Balíčky posielame každý pracovný deň cez Slovenskú poštu, Slovak parcel service a Zásielkovňu. Viac o možnostiach dopravy a platby nájdete na stránke Doprava a platba.

Zobraziť produkty >

 

 

Darček ku každej objednávke

Ku každej objednávke od nás dostanete malý darček ako poďakovanie. Darček uvidíte vždy u konkrétneho produktu a ak si kúpite viac produktov, darčeky sa započítavajú všetky.

 

 

Všetko skladom

Všetko máme skladom v Českej republike, a preto aj na Slovensko odosielame obratom, nech máte svoju Veniru čo najskôr doma.

 

 

Tovar do dvoch pracovných dní u Vás

Objednajte do 12:00 a vyberte si platbu na dobierku, platobnou kartou alebo rýchlym bankovým prevodom a tovar Vám odošleme ešte ten istý deň, takže sa na neho môžete do dvoch pracovných dní. Táto výhoda sa nevzťahuje na nákupy v piatok, sobotu a nedeľu a vo štátne sviatky. Viac informácií nájdete na stránke Dodanie.

 

 

Overené zákazníkmi

Bezpečný, rýchly, spoľahlivý a bezproblémový nákup a doručenie. Vždy sa snažíme robiť maximum pre to, nech máte svoj balíček čo najrýchlejšie doma. Sme tak radi, že našu snahu oceňujete a získali sme odznak Overené zákazníkmi od Heuréka.sk.

 

 

Výdajné miesta po celej ČR a SR

Vyberte si z viac ako 7 000 výdajných miest po celej Českej republike a Slovensku prostredníctvom služby Zásielkovňa, kde si svoju objednávku môžete vyzdvihnúť.

 

 

Český výrobca

Sme spoločnosť so vznikom a sídlom v Českej republike a kompletná výroba a testovanie Veniry prebieha na území Českej republiky, kde spĺňa všetky platné právne predpisy a normy. Radi by sme tiež upozornili, že Venira nebola a nikdy nebude testovaná na zvieratách!

 

Veniraofficial.sk | © 2021