Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ

Výhody nákupu u nás

Všetko skladom

Všetko máme skladom v Českej republike, a preto aj na Slovensko odosielame obratom, nech máte svoju Veniru čo najskôr doma.

 

 

Tovar do dvoch pracovných dní u Vás

Objednajte do 12:00 a vyberte si platbu na dobierku, platobnou kartou alebo rýchlym bankovým prevodom a tovar Vám odošleme ešte ten istý deň, takže sa na neho môžete do dvoch pracovných dní. Táto výhoda sa nevzťahuje na nákupy v piatok, sobotu a nedeľu a vo štátne sviatky. Táto výhoda platí len u dopravcov Slovenskej pošty a viac sa o nej dozviete v našej sekcii Dodanie.

 

 

Darček ku každej objednávke

Vážime si každého, koho Venira zaujala a rozhodol si ju u nás objednať a vyskúšať, a preto ku každej objednávke dávame malý darček ako poďakovanie. Darček uvidíte vždy u konkrétneho produktu a ak si kúpite viac produktov, darčeky sa započítavajú všetky.

 

 

Overené zákazníkmi

Bezpečný, rýchly, spoľahlivý a bezproblémový nákup a doručenie. Vždy sa snažíme robiť maximum pre to, nech máte svoj balíček čo najrýchlejšie doma. Sme tak radi, že našu snahu oceňujete a získali sme odznak Overené zákazníkmi od Heuréka.sk.
 

 

Doprava zadarmo

Nakúpte za 80 € a máte dopravu zadarmo, ako malé poďakovanie. Sledujte tiež naše akcie a aktivitu na sociálnych sieťach, kedy často dopravu zadarmo dávame ako darček. Viac o možnostiach dopravy a platby nájdete tu.

 

 

Výdajné miesta po celej ČR a SR

Vyberte si z viac ako 2600 výdajných miest po celej Českej republike a Slovensku prostredníctvom Zásielkovny, kde si svoju objednávku môžete vyzdvihnúť.

 

 

Český výrobca

Sme spoločnosť so vznikom a sídlom v Českej republike a kompletná výroba a testovanie Veniry prebieha na území Českej republiky, kde spĺňa všetky platné právne predpisy a normy. Radi by sme tiež upozornili, že Venira nebola a nikdy nebude testovaná na zvieratách!

 

Veniraofficial.sk | © 2019