zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Zloženie Venira kolagénového drinku jahoda a melón

Nový spôsob v starostlivosti o vlasy, pleť a nechty v podobe instantného kolagénového nápoja Venira.
Pozrite sa na jeho unikátne zloženie nižšie.

Hydrolyzovaný kolagén - kolagénne peptidy

Je ideálnym zdrojom aminokyselín a peptidov, ktoré sú pre telo ľahko dostupné a ktoré organizmus využije pre tvorbu vlastného kolagénu. Keďže vlastná tvorba kolagénu sa s postupujúcim vekom postupne znižuje, čo vedie k tvorbe vrások. Je užitočné ho telu dodávať, najlepšie v hydrolyzovanej, teda čiastočne rozštiepenej forme. Hydrolyzovaný kolagén vzniká procesom zvaným hydrolýza a vďaka nemu dokáže naše telo v dostatočnej miere kolagén vstrebať aj využiť.

 

MSM

Je zdroj organicky viazanej síry.

 

Vitamín C

Je jedným z najzákladnejších živín potrebných pre rast a silu vlasov. Prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, chrupaviek, ďasien, kože a je nevyhnutný pre rast, silu a kvalitu vlasov. Ďalej prispieva k prirodzenému energetickému metabolizmu, ochrane buniek pred oxidačným stresom a k zníženiu vyčerpania a únavy. Má silné antioxidačné účinky - antioxidanty spomaľujú činnosť voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie buniek a ich rozpad.

 

Hyaluronát sodný

Alebo kyselina hyaluronová, hrá základnú úlohu pri zachovaní napätia a pružnosti pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Starnutím sa koncentrácia kyseliny v pokožke rapídne znižuje. Dodávanie tejto kyseliny dodáva vašej pleti mladistvý vzhľad.

 

Niacín

Prispieva k prirodzenému energetickému metabolizmu, udržaniu zdravých slizníc a pokožky. Podieľa sa na udržiavaní zdravej kože a správnej funkcii nervového systému. Pomáha nám udržiavať zdravý mozog a nervové bunky.

 

Zinok

Prispieva k normálnej syntéze bielkovín, udržaniu prirodzeného stavu vlasov, nechtov, pokožky a normálnej funkcii imunitného systému.

 

Vitamín B6

Má vplyv na kvalitu kože, prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, prirodzenú funkciu imunitného systému a reguláciu hormonálnej aktivity.

 

Riboflavín

Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku.

 

Kyselina listová

Prispieva k správnej syntéze aminokyselín, prirodzené krvotvorbe a tiež prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu.

 

Popis obrázku

Hydralyzovaný kolagén, kolagenne peptidy 3000 Da, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, hydrogénuhličitan sodný - regulátor kyslosti, přírodné melónové/jahodové aroma, uhličitan horečnatý - protihrudkujúca látka, MSM (methyl-sulfonyl methan), extrakt červenej repy-farbivo, vitamin C (kyselina L-askorbová), hyaluronát sodný, steviol-glykozidy-sladidlo, niacín (nikotinamid), citrát zinočnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), riboflavín, kyselina listová.   

Veniraofficial.sk | © 2021