zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie

Zloženie Venira kapsúl pre vlasy, nechty a pleť

Prírodný doplnok stravy s 19 látkami v každej kapsuli určený pre vlasy, nechty a pleť.
Pozrite sa na jeho unikátne zloženie nižšie.

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné nechty a nádhernú pleť - to sú kapsule VENIRA!

 

Pivovarské kvasnice

Sú bohatým zdrojom vitamínov a niektorých minerálnych látok.

 

Komplex 3 aminokyselín

L-metionín ovplyvňuje tvorbu najrôznejších bielkovín, okrem iného aj keratín, čo je bielkovina, ktorá tvorí vlas. Táto aminokyselina posilňuje vlasy aj nechty a podporuje rast vlasov. L-tyrozín má vplyv na tvorbu melanínu, čo je pigment určujúci farbu kože a vlasov. L-cysteín na seba viaže látky železo a zinok.

 

Kolagén hydrolyzovaný

Jeden z najviac zastúpených proteínov v tele - je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív.

 

Extrakt z prasličky roľnej

Podporuje mineralizáciu vlasov a nechtov, podporuje normálne funkcie močovej sústavy, normálny stav kostí a kĺbov, osvieženie tela, prirodzený stav pokožky, vlasov a nechtov a činnosť kardiovaskulárneho systému.

 

MSM

Je prirodzene vyskytujúca sa forma síry.

 

Hyaluronan sodný

Alebo kyselina hyaluronová, je prirodzenou súčasťou buniek, ktorá viaže na seba vodu, a tým hydratuje pokožku. Starnutím sa koncentrácia kyseliny v pokožke rapídne znižuje.

 

Saw palmetto

Napomáha rastu vlasov - u žien, ktoré trpia vypadávaním vlasov sa môže vďaka vlastnosti tejto byliny obnoviť hustota vlasov.

 

Zinok

Je dôležitý prvok, ktorý prispieva k prirodzenej syntéze DNA, prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a mastných kyselín, metabolizmu vitamínu A a syntéze bielkovín. Podporuje prirodzený stav kostí, svalov, nechtov, pokožky, zraku a chránia bunky pred oxidačným stresom.
 

Meď

Hrá dôležitú úlohu pri udržaní normálneho stavu spojivových tkanív, podporuje prirodzenú činnosť nervovej sústavy, pigmentáciu vlasov, pokožky, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, slúži k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 

Selén

Prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Taktiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému či štítnej žľazy. Napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Biotín

Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, metabolizmu makroživín, podporuje správnu psychickú činnosť a hlavne udržanie prirodzeného stavu vlasov a pokožky.
 

Vitamín C

Je jedným z najzákladnejších živín potrebných pre rast a silu vlasov. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre rast, silu a kvalitu vlasov. Vitamín C má silné antioxidačné účinky. Antioxidanty spomaľujú činnosť voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie buniek a ich rozpad.
 

Kyselina pantoténová

Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej mentálnej činnosti. Prispieva k normálnej syntéze Vitamínu D a niektorých neurotransmiterov.
 

Kyselina listová

Kyselina listová je jedným zo základných vitamínov skupiny B a je tiež známa ako vitamín B9. Rovnako ako je tomu u mnohých ďalších nutričných alebo vitamínových nedostatkoch, pokiaľ chýba kyselina listová môže dôjsť k nesprávnemu rastu vlasov. Prispieva k prirodzenej krvotvorbe, metabolizmu homocysteínu, podporuje správnu funkciu imunitného systému, podieľa sa na procese delenia buniek a zníženia miery únavy a vyčerpania.

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Vitamín B6 prispieva k syntéze cysteínu, podporuje správny energetický metabolizmus, hrá dôležitú úlohu pre správne fungovanie nervovej sústavy, podporuje správny metabolizmus bielkovín a glykogénu, funkciu imunitného systému a hrá dôležitú úlohu v regulácii hormonálnej aktivity.
 

Vitamín A (retinyl acetát)

Prispieva k udržaniu zdravej pokožky, imunitného systému a podieľa sa na procese špecializácie buniek.

 

Extrakt z vňate přesličky rolnej - extrakt 10% kremíka, L-metionín, L-cysteín, L-tyrozín, pivovarské kvasnice, extrakt z listov žihlavy dvojdomej - extrakt 2% kyseliny křemičité, MSM - methylsulfonylmethan, kolagén hydrolyzovaný, extrakt z plodu 4:1 Saw palmetto - Serenoa repens, kyselina L-askorbová, hyaluronan sodný, D-pantotenát vápenatý, citrát zinočnatý, pyridoxín hydrochlorid, retinyl acetát, kyselina listová, biotín, seleničitan sodný, hořečnaté soli mastných kyselín rastlinného původu, glukonát medhatý.

Složení obalu kapsle: bovinná želatína, farvivo - oxid titaničitý

 

Veniraofficial.sk | © 2021