Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VLASY, NECHTY A PLEŤ

Zloženie Venira kapsúl

Prírodný doplnok stravy s 18 látkami v každej kapsuli určený pre vlasy, nechty a pleť.
Pozrite sa na jeho unikátne zloženie nižšie.

Pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné nechty a nádhernú pleť - to sú kapsule VENIRA!

 

Pivovarské kvasnice

So sírou môžu výrazne urýchliť rast vlasov a dodať im silu a lesk. Tieto komponenty sú schopné podieľať sa na vytváranie nových buniek a opravy poškodených.

 

Komplex 3 aminokyselín

L-metionín ovplyvňuje tvorbu najrôznejších bielkovín, okrem iného aj karnitín, čo je bielkovina, ktorá tvorí vlas. Táto aminokyselina posilňuje vlasy aj nechty a podporuje rast vlasov. L-tyrozín má vplyv na tvorbu melanínu, čo je pigment určujúci farbu kože a vlasov. Dokáže zabrániť plešatenie a výrazne zredukovať stres. L-cysteín podporuje zdravý rast vlasov, vďaka ktorému je vlasovým bunkám dodávaná síra, ktorá je pomáha udržiavať silné a pevné. L-cysteín na seba viaže látky železo a zinok, ktoré zabraňujú vypadávaniu, zvyšujú pevnosť a pomáhajú udržať hormonálnu rovnováhu.

 

Kolagén hydrolyzovaný

Má schopnosť regenerovať a vyživovať. Ďalšie unikátnou funkciou tejto látky je, že sa dokáže viazať na pokožku, preniká do hĺbky vlasu, kde zadržiava vodu, čím ho zvláčňuje, spevňuje a zároveň chráni.

 

Extrakt z prasličky roľnej

Zvyšuje lesk vlasov.

 

MSM

Je prirodzene sa vyskytujúce forma síry. Vďaka svojim blahodárnym účinkom na vlasy, nechty a pokožku, býva táto čisto biela zlúčenina často označovaná ako krásny minerál. Ak sa rozhodnete pre užívanie MSM, môžete očakávať, že sa vaše vlasy nielen spevní a zosilnie, ale navyše sa zlepší ich celková štruktúra a odolnosť voči negatívnym vplyvom sa mnohonásobne zvýši. Zároveň pôsobí ako silný a stabilný antioxidant. Podľa odborníkov MSM nielen podporuje rast vlasov, ale dokáže ho aj mierne zrýchliť.

 

Hyaluronan sodný

Čiže Kyselina hyalurónová hrá základnú úlohu pri zachovaní napätia a pružnosti pokožky. Má antioxidačnými účinkami a chráni pleť pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Starnutím sa koncentrácia kyseliny v pokožke rapídne znižuje. Dodávanie tejto kyseliny dodáva vašej pleti mladistvý vzhľad.

 

Zinok

Pôsobí na vlasový folikul a zabraňuje tak zvýšenému vypadávaniu vlasov.

 

Meď

Hrá dôležitú úlohu u kvality Vašej pleti. Meď taktiež pomáha pri produkcii melanínu, ktorý je zodpovedný za farbu pokožky a vlasov.

 

Selén

Prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Taktiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému či štítnej žľazy. Napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Biotín

Biotín sa podieľa na metabolizme mastných kyselín, ktoré sú dôležitým faktorom mnohých bunkových procesov, a je nevyhnutný pre bunkový rast.

 

Vitamín C

Je jedným z najzákladnejších živín potrebných pre rast a silu vlasov. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre rast, silu a kvalitu vlasov. Dostatok vitamínu C je dôležitý pri problémoch s vypadávaním vlasov, prípadne ako prevencia pred vypadávaním. Vitamín C má silné antioxidačné účinky. Antioxidanty spomaľujú činnosť voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie buniek a ich rozpad.

 

Kyselina pantoténová

Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej mentálnej činnosti.Příspívá k normálnej syntéze Vitamínu D a niektorých neurotransmiterov.

 

Kyselina listová

Kyselina listová je jedným zo základných vitamínov skupiny B a je tiež známa ako vitamín B9. Vitamín B je nevyhnutný pre prevenciu vypadávanie vlasov a ich opätovný růst.Stejně ako je to u mnohých ďalších nutričných alebo vitamínových nedostatkov, keď Vám chýba kyselina listová môže dôjsť k nesprávnemu rastu vlasov.

 

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Pyridoxín hrá významnú úlohu v činnosti enzýmov, pôsobiacich pri rozklade a zužitkovanie bielkovín, cukrov a tukov z potravy. Ďalej je dôležitý v procesoch premeny zásobných cukrov v pečeni a svaloch na energiu. Pôsobí preventívne proti nervovým ochoreniam, zlepšuje náladu u depresívnych stavov a má tiež vplyv na kvalitu kože a významnú úlohu zohráva aj vo tvorbe červených krviniek a protilátok.

 

Vitamín A (retinyl acetát)

Prispieva k udržaniu zdravej pokožky, imunitného systému a podieľa sa na procese špecializácie buniek.

 

Veniraofficial.sk | © 2019