zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie
Články

Užite si leto bez make-upu

13. 7. 2020

Asi každá žena sa ocitla v situácii, že sa ani vo vysokých letných teplotách nechcela vzdať svojho obľúbeného make-upu alebo korektora. V tomto období sa vplyvom vyšších teplôt naša pleť viac potí, mastí a leskne. Nedokážete sa vyrovnať s tým, že by ste všetky svoje nedokonalosti pleti nechala úplne bez zásahu akejkoľvek dekoratívnej kozmetiky?

 

 

Vyskúšajte moringový olej

Ak vás nebaví stále odbiehať na WC a nosiť púder v kabelke, aby ste zakryla roztečený make-up a zamaskovala na pleti všetky príšerky, tak vyskúšajte zázrak menom VENIRA Moringový olej. Že už ste tento názov niekde počuli? To je možné. Ide o veľmi populárny olej, vďaka ktorému budete mať nádherne rozžiarenú pleť. Moringový olej sa vyrába z jadier stromu Moringa oleifera (Moringa olejodárná), ktorého pôvod je pripisovaný Indii. Tento olej je ako stvorený pre tých, ktorí majú podráždenú, vysušenú a aknóznu pleť. Navyše sa nemusíte obávať, že Vás po jeho aplikácii bude bolieť hlava. Náš moringový olej je totiž dezodorizovaný, čo znamená, že je zbavený zápachu a je to suchý olej s veľmi rýchlym vstrebávaním.

 

 

S čím všetkým mi pomôže?

Akých zázrakov je teda schopný? Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a cytokiníny, čo je rastlinný hormón, ktorý podporuje obnovu buniek. Jeho aplikáciou na tvár, krk a oblasť okolo očí teda viditeľne redukuje vrásky a výrazne spomaľuje proces starnutia pleti. Vďaka tejto skvelej vlastnosti zrýchlene obnovuje bunky a podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky (čo znamena, že pomáha hojiť rôzne poranenia, ako uštipnutie od hmyzu, odreniny alebo popáleniny). Ak máte problematickú pokožku a problém s akné, tak VENIRA Moringový olej je pre Vás to pravé orechové. Nielen, že vďaka nemu predchádzame tvorbe pupienka, ale tiež redukuje pigmentové škvrny, sťahuje póry, čistí čierne bodky, má antibiotické a protiplesňové účinky, pozitívne pôsobí aj na kožné mykózy, zápaly, ekzémy a iné kožné problémy. Je vhodný pre suchú pleť a účinne upokojuje podráždenú pokožku, ktorú rozjasňuje a revitalizuje.

 

Ako často ho musím aplikovať?

Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí pipetkou nabrať požadované množstvo oleja, naniesť na vlhkú pleť a jemne premasírovať. Ale pozor! Je dôležité dodržať krok, ktorý obsahuje nanesenie na vlhkú pleť, inak sa olej do pleti poriadne nevstrebe!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

PS: Našou zárukou kvality VENIRA moringového oleja je jeho tuhnutie pri nízkych teplotách. Pokiaľ ho následne položíme na teplé miesto, tak sa rýchlo stáva opäť plne tekutým. S používaním tohto oleja Vám garantujeme nádhernú pleť bez starostí!

 

 

Mohlo by se vám líbit

Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
2. 8. 2021
Poďme sa opaľovať!
Poďme sa opaľovať!
26. 7. 2021
Povedzte tukovým bunkám NIE!
Povedzte tukovým bunkám NIE!
11. 7. 2021
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2021