zavřít
Slovenská republika Slovenská republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexná starostlivosť o krásu a zdravie
Články

Vyhrajte Venira novinku - magnézium shots bez cukru

15. 9. 2020

Je to tu! Ďalšia Venira novinka je na svete. A je to úplná pecka.

Schválne, či sa spoznávate aspoň v jednej z nasledujúcich situácií. Cez deň ste často unavení, nič sa vám nechce a akoby vám došla energia? Ľahko sa vystresujete, rozhodí vás i sebemenší maličkosť a náladu máte pod psa? Dokonca vás môžu trápiť svalové kŕče, ťažko sa vám sústredí a v noci zle zaspávate. Možno vás to ani nenapadlo, ale všetky tieto situácie môžu nastať pri nedostatku horčíka. Horčík je totiž jeden z najdôležitejších minerálov pre naše telo. Smutnou správou je, že deficitom horčíka trpí až ⅓ obyvateľov.

 

Venire magnézium shots v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem horčíka je prvotriedny doplnok stravy, ktorý obsahuje tekutú dávku horčíka a jedna ampulka obsahuje 100% dennú odporúčanú dávku elementárneho horčíka. Tieto shoty sú prvou pomocou, keď vás v posilňovni prepadne únava alebo keď ste náhle vystavení nejakej stresovej situácii. Príchute máme hneď dve. Vybrať si môžete sladkú

pomarančovú príchuť alebo príchuť lesných plodov. Shoty sú sladené Stevie, takže v nich nenájdete žiaden pridaný cukor naviac.

 

Popis obrázku

 

A pretože radi obdarovávame našich zákazníkov, pripravili sme si súťaž práve o túto novinku. Kto by nechcel mať tento nenahraditeľný minerál vždy po ruke? Vyhrať môžete dve balenia magnézium shotov a v každom z nich je 20 ampuliek. Rozhodli sme sa, že vyžrebujeme celkom 2 výhercu, ktorým túto novinku zašleme.

Pravidlá sú jednoduché. Napíšte nám do komentárov na sociláních sieťach príchuť, o ktorú by ste mali záujem. Keď budete mať šťastie a vyhráte, zašleme vám presne tú príchuť, o ktorú ste si napísali. Náhodne vyberieme 2 výherca, ktorí si zvolili raz "pomaranč" a raz "lesné plody". Tak aby sme od každej príchute rozdali jedno balenie.

Súťažiť môžete na našom Facebooku i Instagramu.

 

Prajeme veľa šťastia a držíme palce.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Mohlo by se vám líbit

Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
Ste tehotná? A viete, čo svojmu telu dopriať?
2. 8. 2021
Poďme sa opaľovať!
Poďme sa opaľovať!
26. 7. 2021
Povedzte tukovým bunkám NIE!
Povedzte tukovým bunkám NIE!
11. 7. 2021
Sledujte nás
Nech Vám neunikne ďalší článok

Veniraofficial.sk | © 2021